škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sigara kullanıyormusunuz?

crash · 100 · 29686

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakalım ST ailesi sağlığına ne kadar önem veriyor ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

hakanerdogan

• Ziyaretçi
tadına bile bakmadım. geneldede içmeyen insanları arkadaş edinirim ama ne kadar uğraşsamda koca üni. içenlerle mecbur pasif içici olabildiğin durumlar oluyor.

evde kimse içmiyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kullanmıyorum:Aynen Hakan' ın dediği gibi tadına bile bakmadım.Ama ne yazıkki arkadaşlarımın çoğu kullanıyor.Öğrenciyken evin içerisinde sigara içtirmezdim arkadaşlarıma.Çıkın balkonda için derdim :) Çok şükür ailedende içen yok.Evimiz dumansız hava sahası :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
içmem,arabada kesinlikle içirtmem..!
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayatta içmem.Dokunmamışımdır bile...Arkadaşlarım da da içen yoktur aile yakın uzak kimse içmez içseler bile içtirmezdim :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
İçiyorum,arkadaşlarımında yarısından çoğu içiyordur.
Ama arabada ne içerim nede içittiririm :)
Kapıyı açan anlıyor zaten içilmediğini :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
içiyorum ama az içiyorum günde 3 adet falan,paket haftada veya 5 günde anca bitiyor.arabada ve evde kesinlikle içmem ve içirtmemde.şu dumansız hava sahası muhabbeti yapıldığı zamanlar inadına çoğalttım şimdi yine azalttım.Neden acaba alkole bu kadar tavır alınmaz da bu sigaraya tavır alınır anlamış değilim.Tamam sigara faydalı bişi değil,başkalarınada zararıda var ama alkolden kazalardan dolayı nice insanlar ölüyor,aile ocakları dağılıyor,içince sövmeler küfürler havada uçuşuyor ama kimse buna ses çıkarmaz.bazen inadına içeceğim geliyor ama pireden dolayı yorganın yıkılmayacağını son anda düşünerek vazgeçiyorum.Alkole olan sempatiden midir nedir anlamış değilim.Yalnız toplumda ve aile içinde çocukların yanında içilerek onların haklarına müdahale edilmesine bende karşıyım.Ama sokaklara kadar veya açık resterontlara kadar yasağın inmesi bana inadın ileri boyutlara ulaştığı kanaatindeyim.hatta bazen kamuoyuna açık yerlerde bile alkol kullanılan yerler var,aile ile gidilecek yerlerde bile alkol kullananlar var,belediye bu tür yerlere yasak getirdiği zaman rejim elden gidiyor laiklik haşat oluyor ve sisteme dinamit konuyormuş,yani rejım meselesi haline geliyor.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2009, 19:14:15 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle içmiyorum, arabayı söylemeye gerek yok, ayrıca evde küllük bulunmaz.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen Muhammet abi gibi durumum 14 yasında basladım ama hiç içmio gibi bişiyim sadece okula girmeden bi tane bide cıkışta içerim o kadar :)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 07yunus07;40080
aynen Muhammet abi gibi durumum 14 yasında basladım ama hiç içmio gibi bişiyim sadece okula girmeden bi tane bide cıkışta içerim o kadar :)

Yorum yok.:bnn:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç içmedim okulda nerdeyse herkez içiyor nasıl bir sevdaysa bu anlamış değilim bende..Evde dedem ve babannnem hariç kimse kullanmıyor..Arabada kesinlikle içilmiyor hatta babam arabayı aldığında 5 tane sticker yapıştırmıştı kocaman her yerde sigara işareti ve no smoking yazısı vardı:D

Artık son dönemde bence kim Cola içiyor diye bi konuda tartışılmalı çünkü kullanan çok ve zararı büyük...

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
İçmiyorum ama kendim kadar pasif içici hiç bi yerdede görmedim şimdiye kadar :D

Arabada içmeye kalkanıda arabadan attığımı bilirim (şaka değil :D) Babam bile arabada ben varsam yakamıyo :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçmem içirtmemde.Evdede kimse içmiyo.Arabaya paketi bile girmedi.