škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia vuruk çizik sürtme (yapıldı 18/04/09)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;7440
1400 tl dediler.başka şirkette 1300 tl deyince vazgeçtim.o kadar parayı nerden bulacagım diyerek.560 nasıl oldu yaw.hangi şirket.maddelerde eksik falan mı var?anlamadım nasıl iş.beni mi buluyor hep pahalı şeyler

uçmuşlar yaw...

25/06/2008 de yaptırmışım... taksitli 605 tl. ben peşin ödedim.. 560 a indiler.
araç değeri 17000 tl.
glkhh ve terör-deprem yanardağ-sel ve su basması-sigara vb madde zararları-çekme çekilme zararları var.
karşı taraf zarar 20000 tl sınırlı+trafik sigortası...
kiralık araç yok.ray clup hizmetleri yok.+ acenta indirimi var. ark yaptırmıştım.
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Axa Oyak kasko, 600 TL mi ne, cam değiştim, kazada yaptım iyi ki var.

kasko değeri arabanın 26.000 geçiyor :lol: (alakası yok)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben şu lastik borcumu bitireyim o sıradada kasko meselesini araştırıyım bari.bana hırsızlık olsa birde serviste eksikleri giderme hizmetleri olsa seninkine benzer yetrli olur aslında
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

octaviaman

• Ziyaretçi
Beytullah başkan maşşallah çok güzel olmuş gıcır gıcır hemide.Kazasız belasız güle güle kullan.En beteri bunlar olsun.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;7528
Beytullah başkan maşşallah çok güzel olmuş gıcır gıcır hemide.Kazasız belasız güle güle kullan.En beteri bunlar olsun.

tşk. allah razı olsun... cümlemize...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun,güle güle kullan,tertemiz olmuş :) vuruksuz,çiziksiz,sürtmesiz kullanmalar inşallah :)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beytoom galeriden başka bir arabaya senin plakaları takıp RESMİNİ çektiğini söyliyeyimmi herkese...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cok hos olmus, iyi günlerde, dikkatli kullanda çizdirme bari,

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;7626
beytoom galeriden başka bir arabaya senin plakaları takıp RESMİNİ çektiğini söyliyeyimmi herkese...:D:D:D

bikerem ben skoda servisine değil ford servisine yaptırdım... arabayı fordculara ellettik...:++: ama ne yapalım servisi kapattılar...

FOTOĞRAFDA orjinal...:huh:  ben seni aradım beraber gidelim diye su yaptın... inanmıyosan gelseydin kardeşim...:huh:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;7669
bikerem ben skoda servisine değil ford servisine yaptırdım... arabayı fordculara ellettik...:++: ama ne yapalım servisi kapattılar...

FOTOĞRAFDA orjinal...:huh:  ben seni aradım beraber gidelim diye su yaptın... inanmıyosan gelseydin kardeşim...:huh:
dikkatini çekerim beytoom servis demedim galeri dedim...:D:bnn::D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beytullah abi, aracın güzel olmuş pırıl prıl maşallah, güzel işçilik yapmışlar. Kazasız belasız, güle güle kullan.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia14;7872
Beytullah abi, aracın güzel olmuş pırıl prıl maşallah, güzel işçilik yapmışlar. Kazasız belasız, güle güle kullan.

sağol ayhancım... atilla abiye çok çok selam... mayıs buluşmasına işinizi ayarlayın... hep beraber gidelim...:ok:

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Babamında çok selamı var Beytullah abi mayıs buluşmasına bi aksilik çıkmazsa geliriz inşallah.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız kullan abi, pırıl pırıl olmuş araç.