škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia III Combi 1.2TSI 110 DSG Aldım.( Resim Eklendi)

mart · 94 · 26421

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
hocam hayırlı olsun maaşallah ben baz model düşünüyorum herhalde 50 yi bulur..

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;519334
hocam hayırlı olsun maaşallah ben baz model düşünüyorum herhalde 50 yi bulur..

Tesekkurler,

DSG sizin için şart değilse Style TSI 90 olanı dusunebilirsiniz bence.

110 bg olanı zaten bu araç icin fazla olmasada olurmus yani.Sakin kullanımda 90 ile 110 farkını anlamayacaksınız zaten basincada cok yakıyor yaktıgı ile kaliyorsunuz =)..

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim yarın teslim alacağım aracın jant lastiğiyle takas edelim isterseniz. 215/45/16 dunlop var üzerinde?

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519524
Benim yarın teslim alacağım aracın jant lastiğiyle takas edelim isterseniz. 215/45/16 dunlop var üzerinde?

Teklifiniz için teşekkürler ama onceden de dediğim gibi başta secenegim olsaydi 16" alırdım. Simdi goruntusunede alısmısken değistirmeyi dusunmuyorum =).

Hayırlı olsun aracınız

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;519545
Teklifiniz için teşekkürler ama onceden de dediğim gibi başta secenegim olsaydi 16" alırdım. Simdi goruntusunede alısmısken değistirmeyi dusunmuyorum =).

Hayırlı olsun aracınız

Teşekkür ederim[emoji4] ben 17 jantı severim nekdar kullanımı zor olsada sürüş güvenliği ve estetiği hoşuma gidiyor.

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519577
Teşekkür ederim[emoji4] ben 17 jantı severim nekdar kullanımı zor olsada sürüş güvenliği ve estetiği hoşuma gidiyor.

Evet bende konfor olarak alışmaya çalısıyorum. =).

Çevrimdışı Serdono

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Fiyat/performans olarak çok başarılı bir aracı almışsınız. Ben de bu araçtan alacağım. Doğuş oto ile görüştüm geçtiğimiz hafta 2016 yılı içerisinde satışa çıkacakmış. Umarım 1.2 TSI 110 HP 7 ileri DSG şanzımanı Türkiye'ye getirirler =)

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;552519
Hayırlı olsun. Fiyat/performans olarak çok başarılı bir aracı almışsınız. Ben de bu araçtan alacağım. Doğuş oto ile görüştüm geçtiğimiz hafta 2016 yılı içerisinde satışa çıkacakmış. Umarım 1.2 TSI 110 HP 7 ileri DSG şanzımanı Türkiye'ye getirirler =)

Teşekkürler,

Bu gidişle Combi gelmeyecek gibi =). Heralde TR de tek bende olacak :P..

Gelip gelmeyeceğine dair pek kesin bir bilgi yok. Neyse gelmesede benim için problem değil kısa vadede satmayı düşünmüyorum zaten.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mart;553109
Teşekkürler,

Gelip gelmeyeceğine dair pek kesin bir bilgi yok. Neyse gelmesede benim için problem değil kısa vadede satmayı düşünmüyorum zaten.

Satsanız da sorun yaşamazsınız merak etmeyin. Her türlü gideri var :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;553109
Teşekkürler,

Ben de aldığım zaman aracı en az 10 yıl satmayı düşünmüyorum. Zaten küçük sınıf sw arabaların ikinci eli zor satılır, ama bunu göze alarak alacağım. Sürekli araba değiştirme gibi bir isteğim olmayacağından bu durum benim için de problem yaratmayacaktır. İyi günlerde kullanın.

Size sormak istediğim bir şey var. Bu araca dair kafamdaki tek soru işareti de bu. Aracın arka koltuğuna üç kişi sığabiliyor mu? Fabia ile aynı ölçülere sahip, ama kullanan birisi olarak bir de sizin görüşlerinizi almak isterim açıkçası.

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;553221
Ben de aldığım zaman aracı en az 10 yıl satmayı düşünmüyorum. Zaten küçük sınıf sw arabaların ikinci eli zor satılır, ama bunu göze alarak alacağım. Sürekli araba değiştirme gibi bir isteğim olmayacağından bu durum benim için de problem yaratmayacaktır. İyi günlerde kullanın.

Size sormak istediğim bir şey var. Bu araca dair kafamdaki tek soru işareti de bu. Aracın arka koltuğuna üç kişi sığabiliyor mu? Fabia ile aynı ölçülere sahip, ama kullanan birisi olarak bir de sizin görüşlerinizi almak isterim açıkçası.

Arka koltuklara 3 kişi rahat sıgmaz.Tabi bu kişiden kişiye değişir ama genel olarak C segmenti bir arabadaki gibi rahat oturamazlar. Combi nin  iç ölçüleri Fabia HB ile aynı zaten.

Çevrimdışı abdullah64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamünaleyküm arkadaş yaklaşık 1 senedir bu arabayla uğraşıyoruz geleceği gelmişi yok boşuna beklemeyin.birkaç büyük şehirlerdeki bayileri ve ana bayii defalarca aradık net bir cevap yok.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizimle paylaşırsa sevinirim. bizim telefonla görüştüğümüzde bu araç bayideydi benzinli olduğu için pek üzerine düşmedik. aracı alan arkadaş araçtan memnunmusunuz. ALLAH kaza bela vermesin güle güle kullanın. memlekette doğru düzgün station wagon araç olmadığı için mecburen dacia logan mcv aldım.skoda fabia combiden umudumu kestim gelmeyecek galiba....

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah64;554530
selamünaleyküm arkadaş yaklaşık 1 senedir bu arabayla uğraşıyoruz geleceği gelmişi yok boşuna beklemeyin.birkaç büyük şehirlerdeki bayileri ve ana bayii defalarca aradık net bir cevap yok.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizimle paylaşırsa sevinirim. bizim telefonla görüştüğümüzde bu araç bayideydi benzinli olduğu için pek üzerine düşmedik. aracı alan arkadaş araçtan memnunmusunuz. ALLAH kaza bela vermesin güle güle kullanın. memlekette doğru düzgün station wagon araç olmadığı için mecburen dacia logan mcv aldım.skoda fabia combiden umudumu kestim gelmeyecek galiba....

Herhangibir problemim olmadı simdiye kadar arac 8 bin km ye geldi. Memnunum genel olarak.