škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Haziran Sonu Gelecek Yeni Oktavi 1.2 TSI 110 BG

Lilan · 112 · 37517

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı education079

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Habib;531614
Bugün octaiva 1.2 110 hp euro 6 motor ambiation Aracımın siparişini verdim 54500 fiyatı cam filmi hediye yapıyolar nasıl araç arkadaşlar testte edemedim uzun bi süre binecegim artı eksi yönleri nelerdir jetta alıcaktım vazgeçtim octaiva daha kaliteli duruyodu iç dizaynı yorumlarınızı bekliyorum saygılar inşallah pişman olucak bişey yapmamışımdırr

Hangi bayi bu fiyatı verdi. Zamdan önce bu fiyatı zor veriyorlardı.  Hayırlı olsun..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: education079;531725
Hangi bayi bu fiyatı verdi. Zamdan önce bu fiyatı zor veriyorlardı.  Hayırlı olsun..

59.5 tur diye dusunuyorum bakalim ne cikacak

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: education079;531725

SULTANBEYLİ ÇAKIROGLU OTOMOTİV 5 adeet vardı şu an 2 tane kaldı zamdan önce girdigi için ülkeye son kasa euro 6 110 beygir

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 tane var kardeşim ellerinde kaldı 1 tanesi şhovromda biri parkta elini çabuk tut sinem hanım var recepsiyonda ismimi söyle yardımcı olsun cam filmi hediyeni iste

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
JETTA DÜŞÜNÜYORDUM AMA OKTAİVANIN İÇ KALİTESİ EZER GEÇER BAGAJI ÇOK İYİ BİRDE EURO 6 110 beygir jetta hala euro5 105 beygir veriyo

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Habib

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sagolasın kardeşim 54500 tl cam filmi hediye ve sis farı vardı araçta 2 adet var ellerinde