škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013<>2015 Bolero MirrorLink çalıştıran var mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncelleme varsa muhtemelen bi dosya indirilir onu sd karta atarsınız araç ekranının sağ taraftaki tuşlardan en alt ve en üstte basılı tutunca servis moduna girer oradan sd karttaki yazılım yüklenir muhtemelen siteye girmedim ama benim aracım ilk serilerde olan radyo çekim sıkıntısında servis böyle güncellemişti

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetgulsen;507643
evet şasi numara girdiğinde güncelleme var diyor ama nereden indirilecek  yüklenecek bir bilgi yok bulan olursa buradan paylaşım yapsın

Aynı mesele,
ya indirilecek bir dosya yok,ya güncelleme yok yada çeviri hatası var açtığım tarayıcılarda.Bunu çözemediğimi anlatmaya çalışmıştım önceki mesajımda.

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Türkiyeye bu güncellemeyi vermiyorlar. Aracım 14.3.2015 te üretilmesine rağmen baktığımda bende de bu güncelleme var görünüyor.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;507880
Aynı mesele,
ya indirilecek bir dosya yok,ya güncelleme yok yada çeviri hatası var açtığım tarayıcılarda.Bunu çözemediğimi anlatmaya çalışmıştım önceki mesajımda.

Alıntı yapılan: vatan38mekan06;507882
Bence Türkiyeye bu güncellemeyi vermiyorlar. Aracım 14.3.2015 te üretilmesine rağmen baktığımda bende de bu güncelleme var görünüyor.

Güncelleme var diyor ama link mi çıkmıyor ?

Özelden VIN verebilir misiniz ? Ben de bakayım, İngilizcem iyidir,

Aracın sistem menüsündan cihaz bilgilerine baktım, Donanım 041, yazılım 0435 çıkıyor, parça numarası araca takılı boleronun kodu.

çek müşteri ilişkilerine mail attım sordum bakalım onlar ne diyecek ?

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Yurt dışı bir Skoda forumunda güncellemenin bu senenin sonunda paylaşılacağı yazıyordu.
Orda da herkes birbirine sormuş dosya paylaşımları filan olmuş.
Amundsen ile ilgili paylaşım vardı fakat Bolero için yoktu.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben girip kontrol ettiğimde güncelleme yok diyor. Aracım Ocak 2015 üretimi.

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;508106
Ben girip kontrol ettiğimde güncelleme yok diyor. Aracım Ocak 2015 üretimi.

O zaman mirror link bağlantısını yapabiliyormusunuz?

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;508110
O zaman mirror link bağlantısını yapabiliyormusunuz?

Maalesef, her tarafını kurcaladım MirrorLink namına hiçbirşey bulamadım.

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaslar mirrorlink olayını bende baktım şimdi. bende htc one m8 var telefonu arabaya mirror link şeklinde bağladım ama hani bişey olmadı. ve youtube da araştırdım biraz. bu mirrorlink amundsen ve colombus navigasyon sistemlerinde çalışıyor yani boleroda malesef yok.

https://www.youtube.com/watch?v=uPJ_seeANiQ

https://www.youtube.com/watch?v=0f1EtaGW_GY

ama hani ilerde yazılım gelirse boleroya yani telefonu direk aktarabilirsek ozaman bu navigasyon sistemlerini satan firmalar yandılar çünkü navigasyon bedavaya gelcek telefon sayesinde. yani dua edelimde boleroyada en kısa sürede yazılım gelsin.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çeklerden cevap geldi, Türkiye'ye gönderilen Octaviaların Bolero üniteleri şimdi veya gelecekte mirror link desteklemeyecekmiş. Update beklemeyelim :(

Yetilere takılan bolero donanım olarak farklıymış anlaşılan.

Çevrimdışı Horilus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia mk3 için MirrorLink yok.  "Şu tarihten sonra üretilen araçlar için" falan gibi cümleler gereksiz.  Skoda çek Cumhuriyeti ne sordum.  Gelen cevap aşağıdadır.

There are in SKODA Fabia new infotainment units which have the MirrorLink functionality. But in SKODA Octavia series from 2014
is an older version of infotainment units which have not this functionality (different harware). There are not any software nor
hadware possibilities, how to upgrade units in SKODA Octavia from 2014 to the newest model of infotainment units.

Thank you for your inquiry.
Sinecerly,

Ing. Helena Lopraisová, – PAT - Péče o zákazníka/Customer Care/ Kundenbetreuung/Service à la clientèle
ŠKODA AUTO a.s., tř. Václava Klementa 869, 293 60 Mladá Boleslav, Czech Republic
T +420 326 811 111
sks.service@skoda-auto.cz,