škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 İç ve Dış Led Uygulama Fotoğrafları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;632458
Muhteşem oluyor kesinlikle yaptırmanı şiddetle tavsiye ederim.Ben de senin gibiydim ama yaptırdıktan sonra iyiki yaptırmışım diyorum.

Aracın havası değişti direk premium bir görünüme kavuştu.

İçinde hiç şüphe falan olmasın.

Bu arada iç aydınlatma için Photon Led aldım 7017 onlar Çin'deki Ledlere göre çok daha fazla aydınlatma ve parlaklık veriyor.

Ayna ve Plaka için Photon 7020 kullandım.

N11'den ciddi bir hediye çekim vardı o yüzden bitmeden Phton led aldım.

Ha Çin'den olanlar da gayet güzel ama videodaki yorumlarda 5-6 ayda LED'ler gitti gibi yorumları görünce Photon'a döndüm.

Teşekkür ediyorum, denemekten zarar gelmez diyip becerebilirsem bende kendim değişimlerini yapıcam.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
LEDler dün elime ulaştı. Bir arkadaşım yardımı ile iç mekan ampullerini PHOTON marka LEDler ile değiştirdim. Aracım Sport pack olduğu için ayna altı ve plaka aydınlatmaları default LEDdi o sebeple onlara hiç dokunmadım. Arka koltuk üzeri tavan aydınlatmasında 3 adet lamba olduğunu görünce 1 adet LEDim eksik kaldı. Sürücü ayak aydınlatmasını bu sebepten değiştiremedim.

uygulama resimleri aşağıdaki gibidir. Resimlerden pek anlaşılmıyor ancak arka koltuk üzeri aydınlatmalarda LEDler diffüzör kapağı üzerinden tek tek görünüyor. Gündüz iç aydınlatma ışıkları açıkken biraz göze çarpıyor, onun dışında bir sıkıntı yaşamadım.

« Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 09:02:12 Gönderen: Ac1dBuRN »

Çevrimdışı mesuttt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar. aliexpresten aldığım 20 adet led. dun itibari ile elime ulaştı. arkadaşın yayınladığı videoya göre kolay bir şekilde hemen taktım onları. gayet güzel oldu. bu sabah ayak aydınlatmadakilerin 3 tanesi bozuldu yanıp sönüyor sürekli. değiştirdim bir saat sonra tekrar aynı şey oldu. füze çarşısındaki arkadaşımı  aradım durumu anlattım ona. ledlerin sahte olduğunu kalitesiz oldukları için çabuk bozulduklarını söyledi. diğerlerininde çok kısa zamanda bozulacaklarını söyledi. bilemedim şimdi. orjinallerini nerden bulacaz yardımcı olursanız sevinirim. aldığım yerin linkini paylaşıyorum.            https://tr.aliexpress.com/item/10-x-T10-CANBUS-5SMD-5050-SMD-Error-Free-Car-Bulb-W5W-194-LED-Lamp-Auto/32694417188.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2cungm

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesuttt;633298
selam arkadaşlar. aliexpresten aldığım 20 adet led. dun itibari ile elime ulaştı. arkadaşın yayınladığı videoya göre kolay bir şekilde hemen taktım onları. gayet güzel oldu. bu sabah ayak aydınlatmadakilerin 3 tanesi bozuldu yanıp sönüyor sürekli. değiştirdim bir saat sonra tekrar aynı şey oldu. füze çarşısındaki arkadaşımı  aradım durumu anlattım ona. ledlerin sahte olduğunu kalitesiz oldukları için çabuk bozulduklarını söyledi. diğerlerininde çok kısa zamanda bozulacaklarını söyledi. bilemedim şimdi. orjinallerini nerden bulacaz yardımcı olursanız sevinirim. aldığım yerin linkini paylaşıyorum.            https://tr.aliexpress.com/item/10-x-T10-CANBUS-5SMD-5050-SMD-Error-Free-Car-Bulb-W5W-194-LED-Lamp-Auto/32694417188.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2cungm

Ben N11.com dan almıştım. Hızlı kargoladılar. 2 haftadır da düzgün çalışıyor.

https://goo.gl/cK596U

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ben de aracımdaki tüm aydınlatmaları led yaptırdım.(ender elektronikte) Fakat arka ayak aydınlatmalarımda temassızlık oluyor. Kasislerden geçerken fln kapanma oluyor. Vurunca yanmaya devam ediyor. Bu şekilde 1 yıla yakın oldu. Bugün ise sol taraftaki komple gitti. Sorun nedir sizce, bu şekilde sorun yaşayan oldu mu ne yapmam gerekiyor. Değerli görüş ve yardımlarınızı bekliyorum.:((

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;631991
Benim ürünlerim geldi.Serviste 2.yıl bakımında hepsini taktırdım.Plaka hariç aynalar dahil Edirne Algurlar servisinde ücretsiz olarak taktılar.

Plakaları Ender Elektronikte halledeceğim.

Ürünler ve aydınlatma performansları tek kelimeyle mükemmel.İçerisi çok güzel oldu ve çok şık durdu.

Eski sarı aydınlatmalara oranla çok daha güzel.

Torpido,bagaj,aynalar,iç mekan ön arka ve alt aydınlatmaların hepsi led olarak yapıldı.

Toplam maliyet 30tl bile değil.İşçilik için ustaya 20 tl bahşiş verdim o da keyfi istesem onu da vermeyebilirdim ama aynaları hallettiği için vermek istedim.

Kısacası çok memnunun.

Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Arabayı Edirne'de eşime bırakıp(Okullar tatil malum yarı yıl tatili için) İstanbul'a döndüğüm için fotoğraf koyamıyorum ama inşallah en kısa zamanda koyacağım.

serviste led ampül taktırma talebinizi servis danışmanınıza mı iletmiştiniz?

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: reha1907;641257
serviste led ampül taktırma talebinizi servis danışmanınıza mı iletmiştiniz?

Araç aydınlatmaları için ledleri ben almıştım.Aracı bakıma götürdüğümde servis danışmanına yardımcı olacak biri var mı müsait arkadaş varsa takabilir mi diye sordum o da elektirikçi arkadaş ile konuşup olur dedi ve takıldı.

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;641260
Araç aydınlatmaları için ledleri ben almıştım.Aracı bakıma götürdüğümde servis danışmanına yardımcı olacak biri var mı müsait arkadaş varsa takabilir mi diye sordum o da elektirikçi arkadaş ile konuşup olur dedi ve takıldı.

Teşekkür ederim. Ledleri sipariş verip aldım, servisten bn de rica edicem. Ayak aydınlatmaları kendim yapabilirim. Fakat ayna konusu beni aşıyor.

Çevrimdışı enesamab

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar iç aydınlatmada kesinlikle 6000K osram 1w lıt led ampulleri tavsiye ederim.
Çok parlak olmadığı için hoş duruyor. Ayrıca osram kalitesi.

İsteyen olursa;

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-led-cool-white-t10-dipsiz-led-12v-1w-6000k-420600224

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 Skoda octavia ön tavan lambaları led ile değiştirecem ancak bir türlü açacagim yeri tespit edemedim kirarim ve çizerim diye de çekiliyorum daha önce orayı açan var mi acaba?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
üst tarafta 5*15 lik kapak gibi parça var deliksiz arka tarafa doğru onu arka taraftan tornavida ile kanırtarak aç tek taraflı menteşeli olarak açılıyor. sonra içinde vidalar var onu sök komple geliyor. değiştir sonra tekrar geri tak. sökünce ne kolaymış diyeceksin.