škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia orjinal ön park sensörü # yüncüler farkıyla #

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sensor yunculerde takıldı takılırken bende yanlarında idim. Eksık olan elektrık bırımı ve beyın parcasıda orjınalı olarak eklendı. Hatta işlem sonrası ek garantı yapıldı ve dahası kaskoya da eklettim.

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;532721
Sensor yunculerde takıldı takılırken bende yanlarında idim. Eksık olan elektrık bırımı ve beyın parcasıda orjınalı olarak eklendı. Hatta işlem sonrası ek garantı yapıldı ve dahası kaskoya da eklettim.

hayırlı olsun. serviste yapılan (garantiyi bozmadığını düşünüyorum) bu işlem ücreti ne kadara maloldu?

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;532681
Tamam ama kendisi de takmıyor ki...

işlerine geldği gibi davranıyorlar bence

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;532664
Arkadaşlar bu ön park sensörü için yüce otoyla irtibata geçip detaylı bilgi almıştım ve yüce otoyla aramızda geçen diylogta lendilerine Yüncülerin ön park sensörünü takabildiğini neden diğer yetkili servislerin bu uygulamayı yapamadığını sordum. Kendilerinden aldığım cevapta bu uygulamayı yüncülerin değil hemen yanında olan başka bir elektronik firmasının yaptığını ve bu uygulama sonrası araca dışarıdan müdahale olduğu için garanti kapsamı dışında kalacağını söylediler. Ben de kendilerine aracı ilk alırken opsiyonel olarak bu donanımı seçebildiğimizi neden sonradan takılması durumunda garanti dışı kaldığını sordum. Ön park sensörlü olarak sipariş edilen araçlarda elektrik ve elektronik donanımın farklı olduğu, ön park sensörü olan araçlarla olmayan araçların elektrik tesisatının komple farklı olduğunu söylediler.
Garanti süresi dolunca yine de bunu yaptırmayı düşünmüyor değilim gerçekten ihtiyac...

Yüce'ye ne sorarsak aynı cevabı alıyoruz, "GARANTİ DIŞI KALIR", ben de zamanında çok mail attım, aracıma led stop taktırmak istiyordum, garanti dışı kalır dediler, yüncüler yaptı hiçbir sorun olmadı, altur yaparız dedi, ama Yüce Auto sağolsun, müşteri buna inanır deyip birkaç gerekçe göstererek takılırsa garanti dışı kalır dedi, garanti durumuda muallak, takarsam aracımın 4 yıllık garantisi tamamen devre dışı mı kalıyor diyorum, yoksa yapılan işlemde bir sorun olması halinde garanti devreye mi girmiyor diyorum, o mailin üstünden birkaç ay geçti hala cevap vermediler, çünkü işlerine gelmiyor. Ayrıca işin tuhaf kısmı ben Yüncüler ve Altur bu işi yapıyor dedim mailimde, neden siz yapmıyorsunuz ve garanti olayını söylüyorsunuz dedikten sonra, forumda yüncülerin açtığı led stop uygulaması konusu silindi :D

vw.com.tr'de, Golf 7 için orj. aksesuar olarak led stop satılıyor ve servisler takıyor, ama Skoda'ya gelince " Olmaaaaaaaaaaz, garanti dışı bırakırız! "

Hyundai'de i30 ve ix35'e sonradan serviste takıyor, ve müşteriye karşı hiç böyle bir yaklaşımları yok.