škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero ekran için radyo logoları.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;530928
Bunları bolero kendi otomatik alıyor yav kanalı tutturunca?? En azından bızde böyle herkeste böyle değilmi?

ben aracı yeni aldım style paket ama radyolarda otomatik logolar gelmedi.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zmay;531061
ben aracı yeni aldım style paket ama radyolarda otomatik logolar gelmedi.

otomatik gelmiyor. bu logoları indirip bir flash diske atıyorsunuz. sonra onu araca USB kısmından takıyorsunuz. radyoyu açıyorsunuz. radyo ekranında ayarlara girip istasyon logoları kısmına tıklayıp flash disk içindeki ilgili resmi bulup seçiyorsunuz.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;531091
otomatik gelmiyor. bu logoları indirip bir flash diske atıyorsunuz. sonra onu araca USB kısmından takıyorsunuz. radyoyu açıyorsunuz. radyo ekranında ayarlara girip istasyon logoları kısmına tıklayıp flash disk içindeki ilgili resmi bulup seçiyorsunuz.

Hayır biz de aracımızı yeni aldık style paket.Ankara da yaşıyorum ve kanalların frekansını bulup kayıt etmek için boş kutucuklara basılı tuttuğumda kanalların logoları kendi kendine geldi.

Not: Radyo ekranındayken ayarlara basarsanız orada kanal logolarını otomatik al diye bir seçenek vardı. Ben onu açık yapmıştım belki de ondan olabilir. Bir kontrol edin derim...
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2015, 15:17:40 Gönderen: LA BEBE »

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Durum böyle flaş hiç takmadım arabaya :)

Saygılarımla...

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün boleroyu kurcalarken logoların nasıl sonradan flashsız yükleyebileceğinizi keşfettim. Ilk başta yukarıdaki gibi istasyon logolarını otomatik hafızaya alı tikliyorsunuz ama eğer önceden radyoları kayıt ettiyseniz logolar gelmiyor. Burda yapılacak olan şey radyonun üstünde bir dıt sesi duyana kadar 4-5 saniye basılı tutmak . Sonra logolar geliyor.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zmay;531536
Dün boleroyu kurcalarken logoların nasıl sonradan flashsız yükleyebileceğinizi keşfettim. Ilk başta yukarıdaki gibi istasyon logolarını otomatik hafızaya alı tikliyorsunuz ama eğer önceden radyoları kayıt ettiyseniz logolar gelmiyor. Burda yapılacak olan şey radyonun üstünde bir dıt sesi duyana kadar 4-5 saniye basılı tutmak . Sonra logolar geliyor.

Aynen öyle hocam. Arabayı aldığımız gün epey bi kurcaladığım için bulmuştum ben bu menüyü. İstasyonları kaydederken de direk logolu olarak kaydettim :)

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben istasyon logoları otomatik al diye bir menü bulamadım malesef ki :(

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilen;531646
Ben istasyon logoları otomatik al diye bir menü bulamadım malesef ki :(

Hocam bolero,radyo konumundayken sağ alt tarafta ayarlar butonu var. Ona basınca bir menü geliyor. Oradan da gelişmiş ayarlara basınca benim fotoğrafını attığım yani radyo logolarını otomatik al seçeneği olan ekran geliyor. Ben bu şekilde yaptım. Bir de aracı biz alalı bir ay oldu. Belki sonrada eklenen bir özelliktir ve donanım paketleri değiştikten sonraki araçlarda var olabilir bu menü.

Saygılarımla...

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Menüyü buldum ancak logoları halen otomatik almıyor. :( hatta bende zaten seçili gelmiş ancak hicbisey olmuyor... Çözemedim gitti... :/

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilen;531700
Menüyü buldum ancak logoları halen otomatik almıyor. :( hatta bende zaten seçili gelmiş ancak hicbisey olmuyor... Çözemedim gitti... :/

Hocam kanalları arabayı ilk aldığınızda radyo frekans kutucukları boş oluyoduda 4-5 saniye basılı tutunca oraya kaydediyordu ya. O işlemi istediğiniz kanalın frekansını ayarlayıp yıne 4-5 saniye basılı tutarsanız logoyla birlikte kayıt olur diye düşünüyorum. Bu şekilde denedinizmı acaba :)

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2013 2014 modellerin bolero ekranlarında logo otomatik al seceneği var ama malesef istasyon logosu için ulke secme yok sizin resimlerde ulke secili belkide bu yuzden otomatik alıyor

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben logo yerine çocuklarım ve eşimin fotoğraflarını koydum hep

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araçlardaki Bolero'larda da varmı böyle birşey ?