škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Kaplama Hakkında..

djhalo · 104 · 48840

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salix08;491194
http://i.hizliresim.com/mrLORY.jpg
yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Çok kalite bir iş gibi gözüküyor. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Soner Bey, güle güle kullanın, koltuk döşemesi şekil olarak gayet güzel olmuş lakin bej renk iç mekana siyah döşeme göze çok hoş gelmiyor...Naçizane yorumum budur.

Çevrimdışı ahmetgulsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten kaliteli  güzel görünüyor bej renk yada tonları güzel olurdu fiyat bilgisi ve nerede yaptırdınız güle güle kullanın

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbul/beşiktaş/maçka/  artcar diye bir firma internet siteside var bakabilirsiniz,,nasıl isterseniz oyle döşetebilirsiniz zevk meselesi,,önemli olan işçilik bence 10 numara,değişik seçeneklerde sunuyorlar ,maliyetle ilgili bi durum,yalnız biraz önceden gün almanız lazım,,

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Resimleri bugun çektim,yaklaşık 16ay oldu koltukları kullandığım,fiyat1500tlcivarı

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esrfoglu;490544
Oturağın arka tarafını bir türlü çıkaramıyorum. Ön taraf biraz zorlayınca kancalar kurtuluyor ancak arka tarafı kıracağım diye korktum. Bir daha deneyeyim bakalım. Teşekkürler.

Arkadaşlar bahsettiğiniz kılıflardan bende aldım ve taktım ancak Esrfoglu arkadaşın da dediği gibi arka koltuk oturağı biraz sıkıntı. Ön kısmı kaldırınca koltuğu biraz geri iterek arka kancaların da kurtulmasını sağladım ancak yerine takarken Arka kısmı oturttum ön kancaları da yerine oturtuyorum ancak kancalar tık diye atıyor ve koltuğu sabitleyemiyorum. Dikkat etmediğim gözden kaçırdığım bir yer mi var yoksa dikkat etmem gereken başka bir nokta mı var? Levcho arkadaş bu konuda bilgili gibi yardımcı olursa sevinirim...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de diğer arkadaşlar gibi orjinal koltuk taraftarının. koltuk koruma yaptırın güzel bir temizleyici alın ve koltum koruma sprey alın uzun sure sıkıntı olmaz

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ancak sadece koltuğun alt kısmını oturtmak için artcar gibi bi firmaya gitmeye gerek var mı? Ya da gitsem bile onca işlerinin aradında ilgilenirler mi orası da bilinmez...

Çevrimdışı djhalo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salix08;491194
http://i.hizliresim.com/mrLORY.jpg
yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Resimdeki koltuklarda giydirme kılıfmı var yoksa üzerinemi dikildi?

Eğer dikim ise nerede yaptırdın ?

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada ki arkadaşlar eğer deri döşeme düşünürseniz benimle iletisime gecebilirsiniz gayet iyi bi ustamiz var gelip görüp karar verebilirsiniz

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;494204
Ankarada ki arkadaşlar eğer deri döşeme düşünürseniz benimle iletisime gecebilirsiniz gayet iyi bi ustamiz var gelip görüp karar verebilirsiniz

fiyatlar nedir ortalama bir deri döşemenin?

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sonunda montajını yaptım. Bence fena olmadı ayrıca oldukça kullanışlı. Ancak fotoları ekleyemiyorum sitenin istediği boyutların hepsini yapmama rağmen bir türlü kabul etmiyor.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 20:48:16 Gönderen: Esrfoglu »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esrfoglu;496385
Arkadaşlar sonunda montajını yaptım. Bence fena olmadı ayrıca oldukça kullanışlı. Ancak fotoları ekleyemiyorum sitenin istediği boyutların hepsini yapmama rağmen bir türlü kabul etmiyor.

Fatih Bey fotoları hizliresim.com'a yükleyip buraya linki koyabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
REsimleri görebilirsek örnek tahmini fiyat bilgisinide iletebilirseniz bende yaptırmayı düşünüyorum.