škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Kaplama Hakkında..

djhalo · 104 · 48841

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Koltukların kalıpları onemli,uygulama yapıldığında tam kalıplarına göre oluyor, gevşeme,laşkalaşma yok,alman suni deriyi tavsiye ederim maliyetleri şimdi 1500 tl olmuştur sanırım,herkes orjinal sanıyor döşemeyi,,
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 13:34:21 Gönderen: salix08 »

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eski;489159
Hayırlı olsun öncelikle. Ben Koltukları söktürüp kılıf diktirdim aldıktan 1 ay sonra küçük oğlum çok çabuk kusuyor önlem olarak kaplattım çok memnunum Usta çok önemli insanlar fark edemiyorlar tavsiye ederim

Acaba nerde yaptırdınız ve ne kadara mal oldu? Bizim burada K- design diye bi markanın toptan satış yeri var. Onlara sordum araca özel kılıf var mı diye, önce var dediler skoda octavia 2013 deyince Golf 4 ile aynı koltuk onlar golf 4 için olanı verelim isterseniz aracı getirin biz takalım 220 TL dediler tabi güvenip almadım. Sonuçta kılıfın ambalajında octavia yazmıyor. Zorlayarak çekiştirerek takıp eğreti bi görüntü çıkma ihtimali de var. Sizce de golf 4 koltukları octavia ile aynı olabilir mi?

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kılıf siparişi verdim uymadı sonra diktirdik ustaya ve kılıflar takılı bi şekilde arabaya bindiğimde anladım ki koltuklardaki yan kavramalar yüzünden kılıf tam oturmuyo ve rahatlığı çok bozuyo özellikle arka tarafta orta kısım yüksek olduğu için yan taraftakilerde o şekilde kalıyo bundan sonra ne takarım ne tavsiye ederim :) yıllık temizlik yapılması daha iyi

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Trabzonda ikamet ediyorum,internetten araştırdım,art car diye bir firma istanbulda,internet siteside var,irtibata geçebilirsiniz,1 ay önceden randevu alabıldim,suni deri,orjinal deri,alcantra gibi çeşitleri var,maliyetler seçeneklere göre değişiyor,ama önemli olan kalıpların oturması,octaviada ilk benım araçta uyguladılar,giden olursa sıkıntı çekmeden kolayca yaptırabılır,çünkü yeni octavianın kalıpları firmada var,,1500 lira suni deri 2 günde teslim ettiler,,resimleri yarın akşam paylaşayım,

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu arka koltuk oturağının nasıl çıkarılacağını bilen var mı? Koltuk koruyucum bugün gelgi ön koltuklar oldukça iyi oturdu. Ancak arka koltuk sırtlıklarını da taktım ama oturağı çıkaramadım.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esrfoglu;490406
Arkadaşlar bu arka koltuk oturağının nasıl çıkarılacağını bilen var mı? Koltuk koruyucum bugün gelgi ön koltuklar oldukça iyi oturdu. Ancak arka koltuk sırtlıklarını da taktım ama oturağı çıkaramadım.
Oturağın önce iç tarafını (sırtlıklar tarafını) çekin kurtarın, sonra yukarıya esnetip, elinizi içeriye sokun ve oturağın ön tarafın altındaki kancaları kurtarın.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;490478
Oturağın önce iç tarafını (sırtlıklar tarafını) çekin kurtarın, sonra yukarıya esnetip, elinizi içeriye sokun ve oturağın ön tarafın altındaki kancaları kurtarın.
Oturağın arka tarafını bir türlü çıkaramıyorum. Ön taraf biraz zorlayınca kancalar kurtuluyor ancak arka tarafı kıracağım diye korktum. Bir daha deneyeyim bakalım. Teşekkürler.

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: djhalo;489086
Öncellikler iyi günler arkadaşlar forma yeni katıldım. Bende bir OCTAVİA 1.6 TDI CR  DSG kullanıcısıyım. Aracaımın koltuklari beyaz ve yarı deri döşeme oldugu için çabuk kirleniyor ve sıradan bir koltuk kılıfı takmak istemiyorum tam oturmuyor ve güzel bir görüntü olmuyor. İstanbul'da güzel bir şekilde işin ehli ve kaliteli olarak koltuk kaplaması yapan biri varmı ? Önerilerini bekliyorum.

Bak bu aşağıdaki linkten ben daha önce burdada paylaşım yapan kardeşe yaptırdım.İşçilik süper kılıflar birebir ölçülerde dikilmiş.
aşağıdaki forum sitesine yüklemiştim fotoları bir kez de buraya yüklemeye erindim açıkcası burdan bakabilirsin :-))

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=98505789

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı salix08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
resimlerin kapasitesimi büyük ne yükleyemiyorum,deri koltuklu  halini göstermek isterdım sizlere,,

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: salix08;491188
resimlerin kapasitesimi büyük ne yükleyemiyorum,deri koltuklu  halini göstermek isterdım sizlere,,

hizliresim.com'a yükleyip buraya linkini verebilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...