škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;432650
Beni servisden aradılar. Cumartesi günü gideceğim bakalım ne olacak. bu arada trt fm de de aynı problem oluyor istanbulda.

sorun çözüldümü acaba? beni arayan olmadı henüz problemin çözümü için.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;432950
sorun çözüldümü acaba? beni arayan olmadı henüz problemin çözümü için.

Merhaba,

yazılım güncellemesi yapıldı ama sorun çözülmedi. verileri fabrikaya gönderdiler bakalım cevap bekliyoruz.

belli sasi numaralarını çağıracaklarmış

bu arada paspas vs. henuz octavia icin gelmemis

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;433231
Merhaba,

yazılım güncellemesi yapıldı ama sorun çözülmedi. verileri fabrikaya gönderdiler bakalım cevap bekliyoruz.

Pas pası sorduğunuz için teşekkür ederim. Araçla ilgili benim paylaşacağım çok şey var aslında. Bi toparlayayım yazıcam inşallah.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bence A6 kasa Octavyayı Cıtroenin Cleyse ye yaptığı gibi uzun süreli test etmeden satışa çıkarmayacaktı.İstanbulda Cleyse satışı adeta patladı.Trafikte o kadar çok görüyorum ki.Adamların 4 milyon kilometre test edildi reklam satışlara damgasını vurdu..
65-70 bin tl verip araç alıyorsun,için sinerek keyifle binemiyorsun,çok farklı problemler birde servisin çok basit bahanelerle çözüm üretememesi de çabası..

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;433231
Merhaba,

ankara efe plaza sorunu kabul etmiyor bile neredeyse:) bana paranoyak müşteri muamelesi yapılıyor.:wax: artık aramıyorum servisi. siz bilgi verirseniz gelişmeler hakkında çok sevineceğim. en azından sizi örnek gösterip çözeriz belki sorunu:)

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;433304
ankara efe plaza sorunu kabul etmiyor bile neredeyse:) bana paranoyak müşteri muamelesi yapılıyor.:wax: artık aramıyorum servisi. siz bilgi verirseniz gelişmeler hakkında çok sevineceğim. en azından sizi örnek gösterip çözeriz belki sorunu:)

Servis ile değilde yuce otonun kendisi ile iletişim kurarsanız daha faydalı oluyor. Ben gelişmeleri burada aktaracağım.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;433348
Servis ile değilde yuce otonun kendisi ile iletişim kurarsanız daha faydalı oluyor. Ben gelişmeleri burada aktaracağım.

yüce oto ile haftada bir görüşüyorum. geçen hafta içi beni aradılar servise gitmemi söylediler. çözdüler sandım aradım servisi. ''sadece sizin aracınızda böyle bir durum var'' dediler. (yani şu demek oluyor; Mal bu. Bu şekilde kullanacaksın.Ayrıca senden başka da gelen yok, belli ki sorunlu bi adamsın, bizi uğraştırma vs vs ) sinirlerim yıpranmadan kapattım telefonu. istanbulla görüştüm tekrar. servise telkinde bulunulmuş belli ki; arandım ,kibar bi şekilde aynı cümle kullanıldı.  gelişmelerden haberdar olmak istiyorum  dedim ve kapattık telefonu

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
golf 7 lerde de aynı problem olmuş. vw problemi kabul edip araçları tek tek çağırmış. yazılım yükseltilmesi yapılmış ve sorun ortadan kalkmış.Konuyu; moralleri bozmadan, sinirleri yıpratmadan, çözümcül yaklaşarak,pozitif ve müşteri odaklı ele almak çok zor olmamalı. Sadece satış  aşamasında değil sonrasında da destek çok  önemli.

Çevrimdışı vilus86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bende aracı alalı 1 ay oldu, aynı sorun bende de var. 2500'de götürüncü efe plazaya göstermeyi planlıyordum, fakat durumdan anladığım kadarı ile biraz baskı kurmak erekiyor. Bu cumartesi isim var ama haftaya cumartesi aracı servise götürürü, anlatırım sıkıntımı bende.

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vilus86;433608
Arkadaşlar, bende aracı alalı 1 ay oldu, aynı sorun bende de var. 2500'de götürüncü efe plazaya göstermeyi planlıyordum, fakat durumdan anladığım kadarı ile biraz baskı kurmak erekiyor. Bu cumartesi isim var ama haftaya cumartesi aracı servise götürürü, anlatırım sıkıntımı bende.
2500 km kontrole mi çağırdılar, siz kendiniz mi götürmek istiyosunuz.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;433631
2500 km kontrole mi çağırdılar, siz kendiniz mi götürmek istiyosunuz.

benide 2500 de bakıma çağırdılar. (Ankara Efe)

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;433637
benide 2500 de bakıma çağırdılar. (Ankara Efe)
Beni çağıran olmadı. Skoda garip bir firma. Demekki kişiye özel uygulamları var. Aracın bolero müzik sisteminde servis için 30000 km ve 2 yıl diyor. Yani geri sayımı bu şekilde yapıyor. Farkeden oldu mu?

Çevrimdışı cretan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bana 15000 km yapmadan gelmenize gerek yok dediler... radyo için herhalde bakalım bizi de çağıracaklar mı... benimkinde problem yok ama eski aracımda çeken radyolar aynen bunda da çekiyor...

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;433643
Beni çağıran olmadı. Skoda garip bir firma. Demekki kişiye özel uygulamları var. Aracın bolero müzik sisteminde servis için 30000 km ve 2 yıl diyor. Yani geri sayımı bu şekilde yapıyor. Farkeden oldu mu?

evet geri sayımı bende farkettim. 2500 km  de istatistiki ölçümler için çağırıyorlar diye düşünmüştüm ben.Sadece efenin çağırması enteresan tabi.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cretan;433654
bana 15000 km yapmadan gelmenize gerek yok dediler... radyo için herhalde bakalım bizi de çağıracaklar mı... benimkinde problem yok ama eski aracımda çeken radyolar aynen bunda da çekiyor...

2500 kontrolü radyo için değildi. aracı teslim alırken söylemişlerdi. radyo problemini kullandıkça farkettim ben.