škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byrmdrsn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konu eski ama tekrar açma gereği duymadım arkadaşlar 2013 model octavia aldım araçta biraz şehir içinden uzaklaştığım an radyo çekmiyor hatta çoğu zaman şehir merkezinde bile cızırtılı çekiyor bundan önceki aracım ile de ben hergun okula gidigeliş yapıyordum bununla da yapıyorum önceki aracımda bütün radyoları dinlerdim gidip gelirken bunda trt fm bile cızırtıdan anlaşılmayacak şekilde çekiyor yani çekmiyor ne yapmam gerekiyor çok canımı sıkıyor bu olay

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byrmdrsn;518589
Konu eski ama tekrar açma gereği duymadım arkadaşlar 2013 model octavia aldım araçta biraz şehir içinden uzaklaştığım an radyo çekmiyor hatta çoğu zaman şehir merkezinde bile cızırtılı çekiyor bundan önceki aracım ile de ben hergun okula gidigeliş yapıyordum bununla da yapıyorum önceki aracımda bütün radyoları dinlerdim gidip gelirken bunda trt fm bile cızırtıdan anlaşılmayacak şekilde çekiyor yani çekmiyor ne yapmam gerekiyor çok canımı sıkıyor bu olay

octavia da biliyorsunuz tavanda anten yok. radyo alıcısı da muhtemelen aracın içinde bir yerlerde. dediğiniz konu normal değil. en azından benim araçta radyo çekiyor. haa bazen ışıklarda yanıma araç yanaşınca ses kalitesi düşüyor ama ona da pek takılmadım şimdiye kadar.

bi servise gösterin derim.

Çevrimdışı byrmdrsn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaşadığım şehirde servis yok bakalım yaz tatili memlekete dönüşte gideceğim ama bu durum çok fena canımı sıkıyor artık

Çevrimdışı muratakinn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende bu konudan muzdaripim. Ses alçalma yükselme sorunu var. Ankara Efeye gittim. Başlıkta bahsedilen yazılım güncellemesini söyledim.Böyle bir sorunu ilk defa duyduklarını ve yazılım güncellemenin mümkün olmadığını söylediler. Nasıl çözülecek bu sorun fikri olan var mı?

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bidiğim kadarıyla anten işlevini gören zımbırtı arka sağ cam kelebeğinde

Çevrimdışı muratakinn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bir gün boyunca arabayı radyocuya bıraktım. Anten arka camdaki ızgaralarda. Bu şeritlere teker teker akım verdi. yine de sorunu bulamadı.

Çevrimdışı mahony

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byrmdrsn;518710
Yaşadığım şehirde servis yok bakalım yaz tatili memlekete dönüşte gideceğim ama bu durum çok fena canımı sıkıyor artık

Afyon'da VW bu probleme bakar mı bilmiyorum ama yakında Skoda Afyon'a da açılıyor diye duymuştum.

Çevrimdışı muzokado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2017 octavia aldım, radyo değiştirince ses az iken ince frekans ayarı gibi sağ sol yapıp yine aynı radyo frekansına manuel gelince ses bi anda daha net yüksek geliyor, sanki ilk zamanlar kendi kendine netlestiriyordu radyo sesini ayar mı oynadım acaba ?

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muzokado;624878
Arkadaşlar 2017 octavia aldım, radyo değiştirince ses az iken ince frekans ayarı gibi sağ sol yapıp yine aynı radyo frekansına manuel gelince ses bi anda daha net yüksek geliyor, sanki ilk zamanlar kendi kendine netlestiriyordu radyo sesini ayar mı oynadım acaba ?

radyo sesi banada az geliyordu sizin bu yorumunuzu okuduktan sonra aynı olayı bende denedim ve ses bariz yükselip netleşiyor. Acaba bu sorun neden kaynaklı

Çevrimdışı muzokado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;625150
radyo sesi banada az geliyordu sizin bu yorumunuzu okuduktan sonra aynı olayı bende denedim ve ses bariz yükselip netleşiyor. Acaba bu sorun neden kaynaklı

Valla ben de anlamadım bi servise fln soran olursa buraya yazabilir mi ? Ben de gittiğimde bi soracağım durumu paylaşalım radyoda otomatik netleştirme yok sanırım seste, mp3 çalarken gayet net ama