škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kar Paleti Kullanan Var mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi koltuk isitmayi hissetmek icin ince giyinmek gerekiyo. Mesela ben aciyorum isitmayi alttan sicak vuruyo kot var hissediyorum sicagi ama sirtimda hissetmiyorum mont var cnku

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;551325
Abi koltuk isitmayi hissetmek icin ince giyinmek gerekiyo. Mesela ben aciyorum isitmayi alttan sicak vuruyo kot var hissediyorum sicagi ama sirtimda hissetmiyorum mont var cnku

Ben araba kullanırken ceket kaban vs. giyemiyorum zaten. Hafta içi -3 derecelerde pantalon gömlek:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;551327
Ben araba kullanırken ceket kaban vs. giyemiyorum zaten. Hafta içi -3 derecelerde pantalon gömlek:D

Ahanda bi deli ben değilmişim demekki [emoji23] abim yaaa [emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kullanamiyom da usumiyim diye otomatik pilota bagliyorum iste sabahlari naparsin

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim ekiptemi sorun var yaa arabaya giderken mont düğmelerini çözmeye başlıyorum sanki içerde bişey bekliyo :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mont ve botla araba sürmek en sevmediği şeydir.O şekilde koltukta oturmak bana zulum gibi geliyor nedense.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Angara tayfa uyum içinde:)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;551294
En güzeli webasto nun arabanın soğutma suyunu ısıtanları. Hem sıcacık kalorifer hem de çabuk ısınan motor/yakıt tasarrufu..
[YOUTUBE]nqoS8hyXAYU[/YOUTUBE]
https://www.youtube.com/watch?v=nqoS8hyXAYU
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
mont ve bot kombinasyonu ile direksiyonu çeviremiyorum, koltuğa sığmıyorum arkadaş :D  sürüş şeklim bile değişiyor onlar varsa üstümde.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;553586
mont ve bot kombinasyonu ile direksiyonu çeviremiyorum, koltuğa sığmıyorum arkadaş :D  sürüş şeklim bile değişiyor onlar varsa üstümde.

Sanirim bir tek ben ayagimda kar cizmesi uzerimde mont 1.86 x 105kg ebatlarimla kucucuk fabianin icine sigip araba kullanabiliyorum :D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;553624
Sanirim bir tek ben ayagimda kar cizmesi uzerimde mont 1.86 x 105kg ebatlarimla kucucuk fabianin icine sigip araba kullanabiliyorum :D

hooop bi de ben varım :D ayağımda 48 numara (evet yanlış okumadınız kırk sekiz) bot üzerimde mont senin ebatlara 10 ar birim eklemeyle beraber mağrur ve gururlu fabiamı yollara çıkartıyorum :D o değilde ben size kar için çook basit bi yöntem söyliyim cayır cuyur gidin abi. bir adet köşeli kalas parçasını alıp lastiğe aynı şekilde cırt cırtlıyı takar gibi ip,kelepçe artık imkan neyse takıyoruz. sonra yardırmaya devam :D çamurda falan işe yarıyor da karda da yarar diye düşünüyorum

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;554098
hooop bi de ben varım :D ayağımda 48 numara (evet yanlış okumadınız kırk sekiz) bot üzerimde mont senin ebatlara 10 ar birim eklemeyle beraber mağrur ve gururlu fabiamı yollara çıkartıyorum :D o değilde ben size kar için çook basit bi yöntem söyliyim cayır cuyur gidin abi. bir adet köşeli kalas parçasını alıp lastiğe aynı şekilde cırt cırtlıyı takar gibi ip,kelepçe artık imkan neyse takıyoruz. sonra yardırmaya devam :D çamurda falan işe yarıyor da karda da yarar diye düşünüyorum

Sistemi yarin uygulamali gormek isteruk :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;554106

Ahahaha, çok mantıklı:D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;554106

akşama hallederiz :D