škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4 modelden hangisi? Good Year alındı

lrfan · 76 · 24681

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Good Year Efficient Grip.

Hakan abi kullanıyordu sanırsam gayet sessiz bir lastik diyordu.

ER300de iyidir kullanıyoruz yol tutuşu çok iyi.Lastik için çok sesli diyorlar ama ben daha bir ses almadım:lol:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sessizlik ve kuru zeminde tutuş olarak michelin ama bunların dengesinde olan ise good year :ok:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
turanze er 300 ıslakta bile kuru yol gibi tutan bir lastik. çok iyi tavsiyem turanza

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Efficient Grip sert bir lastik falan değil traşşş. Öküz ötesi sessiz ve konforlu bir lastik.

Çevrimdışı Aldehit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aradığın özelliklere en uygun lastik Bridgestone Turanza ER300. Hakkında hep olumlu yorumlar duyuyorum. :ok:

Daha fazla bilgiyi buradan alabilirsin:http://bridgestone.com.tr/urunler/turanza-2/

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;180726
turanze er 300 ıslakta bile kuru yol gibi tutan bir lastik. çok iyi tavsiyem turanza

aynen katılıyorum. tek dezavantajı sesi var ama güvenlik açısından şüphen olmasın abi. fabiaya bundan geldi fabrika çıkışlı. şu ana kadar hiçbir sorun yaşatmadı.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam Vectrada 3,Passatta 8 aydır ER300 kullanıyoruz.Çok gürültü çıkarıyor.
Uygun ebat varsa listeyen Michelin Primacy HP ekleyin derim.
Passatlarda geliyordu bir ara.Memnun olmayan yok.Çok sessiz ve en az ER300 kadar iyi yol tutan bir lastik...
Biz lastik değişiminde direkt Primacy'e geçiş yapıcaz:)

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dünyanın en sessiz lastiği Nokiandır.

ben 5 sene kullandım 3 farklı modelini ve çok memnundum herşeyiyle.

Tek sıkntısı yumuşak hamur olduğundan çabuk kopma yapar ve yıpranır özellikle stabilize asfalt üstü mıcır yollarda.

Onun dışında listeden birini alacaksanız kesinlikle;

Continental Premuim Contact 2.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Nokian distribüsyonu iyi yapılmıyor yıllardır, bayiler bir var bir yok diyor X model için, neyse zaten Nokian almayacağım.

Good Year 1 yıl garanti veriyor yoldan kaynaklanan hasarlara (balon vs.), sorgu sualsiz alıyor lastiği geri (normal garantisi zaten 2 yıl).

Sipariş verdim Good Year az önce, diğer markalara da baktım, elledim, kokladım, yokladım, tekrar teşekkür ederim hepinize :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;180881
Nokian distribüsyonu iyi yapılmıyor yıllardır, bayiler bir var bir yok diyor X model için, neyse zaten Nokian almayacağım.

Good Year 1 yıl garanti veriyor yoldan kaynaklanan hasarlara (balon vs.), sorgu sualsiz alıyor lastiği geri (normal garantisi zaten 2 yıl).

Sipariş verdim Good Year az önce, diğer markalara da baktım, elledim, kokladım, yokladım, tekrar teşekkür ederim hepinize :)
Hayırlısı Olsun İrfan Abi :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;180881

En iyisini yaptın abi boşver.

Sen az biniyorsun, sert lastik durduğu yerde çatlayacak. Continental PC falan denmiş, o lastikten inanılmaz şikayetler var artı büyük ebat ince yanakta iyi bi lastik, bizim ebatlarda memnuniyet vermiyor.

ER 300 ciddi gürültü şikayetleri olan bir lastik, yalıtım az bizim sınıflarda, ben 5 sene iyi çekmişim EcoContactlerimi. EG'lerden sonra bulut üstünde gider gibi araba.

Bir diğer harika mevzusu ise, şu an dünyanın en az yaktıran lastiği olması. (evet energy'den daha iyi)

Bana rekor kırdırmıştı.

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=143107&postcount=343

Güle güle kullan hayırlı olsun, bendede var aynı olay kaskolu lastik bi sene, adam git çukura düş, yar gel, yenisini veririm dedi. Demek ki güveniyorlar lastiğe.

İşte bundaaaan :D (lastiğin gelince üretim tarihi ve yeri konusunada bakalım)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan conti'de ne gibi sorunlar, sikayetler okudun?

Bende bir ara şikayetlerim oldu gerçi conti PC2'den.Sonraları  nedense aynı sorunu yasamadim. Belkide havası inikti vs..

Goodyear iyi secim, güle güle kullan abi. :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

efe_38

• Ziyaretçi
irfan abi goodyear al diyecektim zaten sipariş vermişsin :) bizde ondan kullanıyoruz arkadan çekiş arabada bile mükemmel :ok: 30-40cm yazdıydım hesap yapıyordum kafam oraya gitti :D :D 15-20cm karda normal yolda gibi burnunu dikerek kaldırdım :)
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 22:03:14 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlı olsun, belki ileride denerim ben de...

Şöyle benzinciye girişte sorgusuz sualsiz arabayı kaldırsalar, alel acele 4 mis gibi lasitk geçirip küt diye yere bıraksalar arabayı, o arada da 20 liralık gazı basmış olsalar :D Promosyon budur derdim...
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 22:01:26 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bridgestone er 300 kullandığım ve tavsiye edeceğim bir lastik hocam.ses olayı var.
conti hakkında gökhan ne derse doğrudur...