škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

adapazarından bir aslan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;140920
benim fotoğraflarıma bakarsanız genelde contrast fazladır. benim tarzım bu.

sadece ilk fotoğraf için söylemiştim. diğerlerini şimdi gördüm çok başarılı... :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yunus kardeş eğer hala yapmadıysan bu siteye üye olup fotolarını yüklemeni öneririm;

http://www.fotokritik.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç sonradan frye çevrilmiş sanırım sonradan takılan park sensörleri çok sırıtıyor:)

fotolar için teşekkürler Yunus Abi:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet araç sonradan fr olmuş peki style donanımında park sensörü standart değil mi showroomda baktığımda standarttı.

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?5741-2010-Leon-1.4-TSI-yeniden-yorumland%FD...-%28Full-Modifiye%29

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yunus fotolar güzel. sen ne zman cupra yada fr yapıyosun aracı :=) genelde istanbulda senin araç gibi showroomdan çıkarıp binmiyolar. leon ya hemen bi jant takmazlarsa içleri rahat etmiyor.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;140975
evet araç sonradan fr olmuş peki style donanımında park sensörü standart değil mi showroomda baktığımda standarttı.

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?5741-2010-Leon-1.4-TSI-yeniden-yorumland%FD...-%28Full-Modifiye%29

makyajlı leonda bir kaç özellikle beraber opsiyonel kardeşim :) makyajsızda cupra da yoktu mesela bu araçtaki tamponda sırıtması cupra tampon olmasından yoksa normal style tamponda o kadar sırıtmıyor.

Alıntı yapılan: razor10;140989
yunus fotolar güzel. sen ne zman cupra yada fr yapıyosun aracı :=) genelde istanbulda senin araç gibi showroomdan çıkarıp binmiyolar. leon ya hemen bi jant takmazlarsa içleri rahat etmiyor.

kısmetse okul bittikten sonra arabayı değiştirmez isem.ama böyle stock gezip leonlar arasında farklı olmakta ayrı tabi :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adanada da var bunlardann...:)
fotolar güzel eline sağlık toprak..
sırrını açıklamayacam toprak.:D

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu yeni makyajlı leonların tek beğenmedim yeri jantları.. sport up jantlar 10 numara.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: razor10;140995
bu yeni makyajlı leonların tek beğenmedim yeri jantları.. sport up jantlar 10 numara.
ilginçtir bende bu jantlrı beğeniyorum :D:D:D 5 kol jantlrı sevmiyorum bu yüzden değişirsem 17 bbs lm düşünüyorum ya bbs ya hiç hesabı :D

Çevrimdışı yeaght

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi Günlerde Kullanın.
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]2008 Ford Fiesta TD Comfort
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;140920
benim fotoğraflarıma bakarsanız genelde contrast fazladır. benim tarzım bu. ama karşısındakini bilmeden hırsızlıkla suçlayanlar türemiş nasıl oluyorsa.

Paylaşım için teşekkür ederim.
Fotoğraflarında kontrast fazla değil de, white balance ayarını manuel yapmışsın, bence otomatik yaparsan makinen daha düzgün ayar yapacaktır. Bu ayarda güneş ışığında çekim yaparsan fotoğrafların mavi çıkacaktır.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toprak senden gaz aldım aldım emektar d100 ü bağladım tripoduma öylesine bi fotoğraf çektim..

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onu özellikle o şekilde ayarladım :)

zaten dün çektiğim diğer fotoğraflarda (cordoba-toledo-leon konusundaki) dediğiniz gibi farklı mavi bir ton istemiştim nitekim o şekilde çıktı :)

wb değeri 7000K ayarlıydı