škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb 16 inch jant arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simyaci49

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
superb 1.6 tdi 2012 model için satılık 16 inch jant arıyorum. varsa kışlık lastikle birlikte...

Çevrimdışı Master

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elegance 17 inc activeler 16 inc
neden 16 inc bakıyosun almışken 17 al derim

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kışın 16 inc daha mantıklı değilmi ? yani bir ebat daha küçük olması yarar sağlardiye düşünüyorum

ben saç jant buldum 16 bende onu kullanacağım

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında 16 jant herşeyiyle mantıklı hem fiyat bakımından ucuz hemde yumuşaklık yani süspansiyon konforu.

Çevrimdışı simyaci49

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında arabanın üzerinde 17 inch var. kışlık lastikleri 2000 lira tutuyor. 16 inch jantlar lastiklerle birlikte 2000 lira,  kışın çok yüksek hız yapılmıyacağı için, yol tutuş yeterli olur. 16 inch lastiklerin yanakları minimum 55 olur buda konforu arttırır, balonlaşma kolay kolay olmaz. yakıtta azalmış olur. Tek dezavantaj biraz küçük gözükür. ona da katlanacağız...

Çevrimdışı Master

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simyaci49;401495
Aslında arabanın üzerinde 17 inch var. kışlık lastikleri 2000 lira tutuyor. 16 inch jantlar lastiklerle birlikte 2000 lira, kışın çok yüksek hız yapılmıyacağı için, yol tutuş yeterli olur. 16 inch lastiklerin yanakları minimum 55 olur buda konforu arttırır, balonlaşma kolay kolay olmaz. yakıtta azalmış olur. Tek dezavantaj biraz küçük gözükür. ona da katlanacağız...

zaten bir kış lastigi enaz 4 kış geçirmenizi saglar bu da demek 4 yıl ne gerek var arabanın görüntüsünü bozmanın bence gereksiz tabiki taktir size kalmış

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Master;401640
zaten bir kış lastigi enaz 4 kış geçirmenizi saglar bu da demek 4 yıl ne gerek var arabanın görüntüsünü bozmanın bence gereksiz tabiki taktir size kalmış

o 4-5 sene sonunda 1000 tl gibi bir yük binecek. artı jantlı lastiği evde de değişebilirsiniz. öbür türlü alırsanız senede 2 defa lastikçilere tak çıkar parası bayılmada var. bir de o dört tekeri arabanın neresine koyup götürücen. valla ben arabanın içine sokmam. hadi bagaj ikisini alır da.

Çevrimdışı Master

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;401683
o 4-5 sene sonunda 1000 tl gibi bir yük binecek. artı jantlı lastiği evde de değişebilirsiniz. öbür türlü alırsanız senede 2 defa lastikçilere tak çıkar parası bayılmada var. bir de o dört tekeri arabanın neresine koyup götürücen. valla ben arabanın içine sokmam. hadi bagaj ikisini alır da.

evde açıkcası ben yapamam yapsam bile rot balans ayarını yapak gerekmeyecek mı herneyse arkadas a fikir sunmak istedim yardımcı oldu ise ne mutlu herkese kazasiz belasiz sürüşler.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2012, 21:52:18 Gönderen: Master »

Çevrimdışı bahtiyar13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simyaci49;398009
superb 1.6 tdi 2012 model için satılık 16 inch jant arıyorum. varsa kışlık lastikle birlikte...
ben aracı 1 ay oldu alalı. araçta 16 inc jant var 17 inçle takas edersen görşelim.