škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 wv cc exclusive satıp 1.4 dsg prestige superb alıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cptnemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar,

geçen sene kasım ayında araç ilk çıktığında çok aramış ama istediğim model(+extra ilaveler) mart 2016 gelir dedikleri için vazgeçmiştim..

wv cc almıştım 1.4 150bg exclusive..aracımdan çok memnunum, en ufak bir sorun yaşamadım..ama sağ ön kapıma vurdular, yaptırdım ve soğudum araçtan..
satıp superb almak istiyorum, 1.4 tsi dsg prestige paket + lav mavisi+sunroof 121k fiyat verdiler...daha uygun bulabilirmiyim sizce??veya bu fiyat normal mi?

superb mennun bırakırmı performans olarak beni, cc ile kağıt üstünde aynı performansa sahip..
teşekkürler şimdiden

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cptnemo;597899
merhabalar,

geçen sene kasım ayında araç ilk çıktığında çok aramış ama istediğim model(+extra ilaveler) mart 2016 gelir dedikleri için vazgeçmiştim..

wv cc almıştım 1.4 150bg exclusive..aracımdan çok memnunum, en ufak bir sorun yaşamadım..ama sağ ön kapıma vurdular, yaptırdım ve soğudum araçtan..
satıp superb almak istiyorum, 1.4 tsi dsg prestige paket + lav mavisi+sunroof 121k fiyat verdiler...daha uygun bulabilirmiyim sizce??veya bu fiyat normal mi?

superb mennun bırakırmı performans olarak beni, cc ile kağıt üstünde aynı performansa sahip..
teşekkürler şimdiden

Uygununu bulabilirmisiniz bilmiyorum ama elinizi çabuk tutun yeni ötvlerden önce alın

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 OCAKtan sonra her türlü "UYGUN" olacak bu fiyat. lava mavisi ellerinde varsa bence alın. bir kaç telefonlaşma yapıp farklı bayilerden fiyat almanın da sakıncası yok.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
CC'deki sürüş daha dinamik olur. Sürüş limitleri daha yüksektir (Yüksek hızlara çıkıyorsanız). Motor zaten aynı. CC'den sonra SuperB size ferahlık konusunda SUV gibi gelecektir.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bari dizel alın cc'den indiğinize değsin.

Yerinizde olsam bunu yapmazdım.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;597997
Bari dizel alın cc'den indiğinize değsin.

Yerinizde olsam bunu yapmazdım.

Süperb okadar mi kötü

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;598009
Süperb okadar mi kötü

Toplumdaki algisi oyle. Kim gorse 120bin liraya haci murat almisin gibi davraniyor. Niye passat almadin diyorlar.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598010
Toplumdaki algisi oyle. Kim gorse 120bin liraya haci murat almisin gibi davraniyor. Niye passat almadin diyorlar.

Süperb 3 gayet iyi tutuldu satıslarda 3sırada genelde. aksarayda baya tutuldu  çevremde baya Süperb var 1.4 tsi Süperb performans i gayet iyi anında 220 görüyo

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb le Cc farklı araçlar Cc spor bir araç olmasından dolayı tercihiniz beklentinize göre size kalmış sportif gelmeyebilir Cc ye göre tek eksisi bu
Superb kötü bir araç değil toplumdaki algı da varını yoğunu arabaya yatırınca değer kaybetmesinden korkulduğu için böyle
Bu piyasa honda accord hyundai sonata gibi araçları harcadı superbi yedirmeyiz :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Piyasaya çıkalı daha uzun bir süre olmuş olmasına rağmen şahsi görüşüm CC önde. Ama dediğin gibi tamamen "şahsi" görüşüm. 1.4 160'lığı belli bir dönem kullanmıştım üniversite zamanında. Tek olumsuz gördüğüm noktası cam tavan açılmıyor, sadece arkası havaya kalkıyor. Onun dışında duruşu, çerçevesi camları çok şık ve sportif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben konyadayim superbi cok sik gormuyorum yollarda. Zaten konyadaki bayii ve servis yuzunden skodaya pek iyi gozle bakilmiyor.

Alıntı yapılan: ali729;598012
Süperb 3 gayet iyi tutuldu satıslarda 3sırada genelde. aksarayda baya tutuldu çevremde baya Süperb var 1.4 tsi Süperb performans i gayet iyi anında 220 görüyo

Bu arada sizin arac aksarayda kac lt yakiyor. Ben aksaraya geldigimde tuketim 10-11lt altina dusmuyor. Kisa mesafe ve sacma sapan trafik yuzunden.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok farklı kesime hitap edecek iki araç. performans dediğiniz gibi zaten sizi üzmez aynı motorlar var. superb konfor ve yaşam alanı olarak bariz öndedir, cc ise sürüş dinamiği ve tasarımı ile. tercih zevk renk vs. meselesi

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598021
Bu arada sizin arac aksarayda kac lt yakiyor. Ben aksaraya geldigimde tuketim 10-11lt altina dusmuyor. Kisa mesafe ve sacma sapan trafik yuzunden.

Aynen aksarayin trafik  çok düzensiz  Sehiricinde sakın kullanımda 9-10 yakıyor .dizel i30 var oda 8.5 yakıyor
Servise bende konyaya geliyorum herhangi sıkıntı yaratmadilar hatta direksiyon düğme bozuldu garantiden değiştirdiler Siz ne sorun yaşadınız
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 09:18:15 Gönderen: ali729 »