škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4tsi active yeni aldım önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömer mesut;579285
Çok teşekkürler.
Aracı bugün aldım yarın teslimat var nasipse.
16 jant olması çok kötü oldu 18 ile değiştirmek gerekiyor.
Bu arada skoda nin ST leri ve genel müdürleri kesin değiştirmesi lazım. İnsan ilişkileri sıfır. Bir paspas icin az daha acıyıp bayiye yardım falan yapacaktım. 200 300 liranın muhabbetini yapıyorlar.

Evet size katılıyorum. Bende active aldım, bayinin elindeki aracı aldığım için jant filan ekletemedim. Jantın 16 olmasından ziyade ben çok kollu jant severim. Tek tesellim lastiklerin michelin olması. Aslında 16 inch michelin lastikler konfor olarak gayet güzel.

Çevrimdışı Ömer mesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de Michelin lastikler çıktı. Dediğiniz gibi konfor olarak olarak cok iyi ve Bursa nin güzel yollarını düşündükçe herhalde değiştirmem...

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen benim de active aracımın jantları büyütmeyi düşünüyordum.Araç geldiğinde primacy 3 leri görünce bu düşüncem şimdilik rafa kalktı.Konfor olarak fazlasıyla tatmin edici.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız,
Bende de aynı araç var 17"stratos jantlar, hız sabitleyici, elektrikli bagaj, business gri, front assist standartti ben alınca. 5000km yi geçtim. Ortalama yakıt 6.4 lt gösteriyor, 38km ort. hız ile. Şehir ici dışı karışık kullanım. Şehir dışı farklı kullanım tarzı ve şartlarına göre 5-6 lt., s.ici ise 6.5--8.5 lt değerlerini  gördüm su ana dek.

Çevrimdışı Ömer mesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;579702
Hayırlı olsun aracınız,
Bende de aynı araç var 17"stratos jantlar, hız sabitleyici, elektrikli bagaj, business gri, front assist standartti ben alınca. 5000km yi geçtim. Ortalama yakıt 6.4 lt gösteriyor, 38km ort. hız ile. Şehir ici dışı karışık kullanım. Şehir dışı farklı kullanım tarzı ve şartlarına göre 5-6 lt., s.ici ise 6.5--8.5 lt değerlerini  gördüm su ana dek.

Renk busines gri çok hoş.  Yakıt konusunda şunu fark ettim eğer gaza abanirsaniz biraz fazla yakacak gibi..