škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri görüş kamerası hk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar superbteki bolerolara geri görüş kamerası bağlanabiliyor mu ? Passatlarda bazısına oluyor bazısına olmuyor superbtede durum aynı mıdır?

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç prestige, orjinalinde bolero ve geri görüş mevcut.
Tahmin ediyorumki sizin araçtaki bolero da bizimkilerle aynıdır ve geri görüş takılabilir diye düşünüyorum.
Servisle iletişime geçin bence

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de sabit bir kamera için Boleronun arkasında port olabileceğini düşünüyorum. Ancak birebir Prestige'deki gibi hareketli yönlendirme çizgileri için modül de gerekebilir. Servise sormanıza gerek yok bence yapılabilse bile yapamayız derler.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ek bir cihaz takılarak entegre edilebiliyor her servis yaparız demez ama diğerleri yapıyor derseniz araştırırlar.
 Şaşırtıcı bir şekilde And otomotiv yaparız dedi bana ama ekranın bolero olması lazım swing olmuyor dediler

Çevrimdışı biralem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;565873
Servise sormanıza gerek yok bence yapılabilse bile yapamayız derler.

Ben hem servise sordum hem de Yüce Oto'ya mesaj attım. İkisinden de kameranın sadece fabrika üretim aşamasında takılabildiği şeklinde cevap geldi. Biz dışarıda taktırsak garantimiz bozuluyor mu acaba?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu servilerin sonradan bir uygulama yapamaması ve buna bahane olarak da kesinlikle yapılmıyor demesi ne kadar gülünç.

eğer Boleronuzda video bağlantı port u varsa iş bir kameraya bağlamaya ve özelliğin vagcom dan açılmasına bakar. Eğer vid portu yoksa media interface alıp aynı işlemleri yapabilirsiniz. Bu işler için biraz tuzlu olsa da Ender Elektronik iyidir. onun dışında güvendiğiniz bir oto tesisat ve elektrikçisi varsa o da yapabilir

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tdepkamil;566751
Ben hem servise sordum hem de Yüce Oto'ya mesaj attım. İkisinden de kameranın sadece fabrika üretim aşamasında takılabildiği şeklinde cevap geldi. Biz dışarıda taktırsak garantimiz bozuluyor mu acaba?

Servis o parça ya da parçaya bağlı ünitede doğrudan şüphe uyandıracak bir durum arıza tespit etmedikçe garanti konusunda sorun çıkmayacaktır. Yapılan müdahale kablo montajından öte kesme kablo kısa devre vs gerektirmediğinden garantiniz bitene kadar fark etmeyebilirler.