škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II Kampana-Kaliper Boyama İşlemi

gokcen59 · 113 · 33783

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıştırma mı yapsın :lol: :lol:

Dakika :03:40 :lol:

http://www.dailymotion.com/video/xmjcb4_mov-0072_auto

Sanırsın büyükşehir belediyesi yere yanlışlıkla yarım ton asfalt devirmişte onun üstünden geçiyoruz :lol:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav arkadaş yaya ne gerek var arkaya sercanşa ben oturdum mu tamam işte :D Yoksa öbür türlü biz yayan gitmek zorunda kalıcaz :D:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;316923
Alıştırma mı yapsın :lol: :lol:

Dakika :03:40 :lol:

http://www.dailymotion.com/video/xmjcb4_mov-0072_auto

Sanırsın büyükşehir belediyesi yere yanlışlıkla yarım ton asfalt devirmişte onun üstünden geçiyoruz :lol:
O ne ki? Hiç bir şey! Gel de Şerifali' de turlayalım seninle. 3 şeritli yol birden bire tepeüstünde yarım şeride iniveriyor yüksel gerilim direkleri nedeniyle. Mal herifler sağdan soldan yeterli yaklaşımı becerememişler direğe gelince çevresinde daire çizmek zorunda kalıyorsun.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317170
O ne ki? Hiç bir şey! Gel de Şerifali' de turlayalım seninle. 3 şeritli yol birden bire tepeüstünde yarım şeride iniveriyor yüksel gerilim direkleri nedeniyle. Mal herifler sağdan soldan yeterli yaklaşımı becerememişler direğe gelince çevresinde daire çizmek zorunda kalıyorsun.:wnk:

Tahmin ettiğim yol mu la orası yoksa :rm: o taraflarda bundan 2 ay önce falan işim düşmüştü, GPS'le yolu buluyorum gözüm bir yandan da ekranda, sonra bir baktım sağdan soldan yol bir anda abuklaştı, lam dedim ben nereye düştüm böyle aniden :rm: saçma sapan oldum ilk birkaç saniye :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;317208
Tahmin ettiğim yol mu la orası yoksa :rm: o taraflarda bundan 2 ay önce falan işim düşmüştü, GPS'le yolu buluyorum gözüm bir yandan da ekranda, sonra bir baktım sağdan soldan yol bir anda abuklaştı, lam dedim ben nereye düştüm böyle aniden :rm: saçma sapan oldum ilk birkaç saniye :rm:
Tahminimce orasıdır. Tam lunapark mode o yol ya!

Otobüsler yolun ortasında duruyor, gitmiyorlar. Niye gitmiyorlar derken işi çözdüm. Trafik ışığını rampanın tam ortasına koymuşlar. E orada dur-kalk yapsalar sürekli, bir hafta sonra baskı-balata ellerinde. Onlar da ışıktan uzakta yolun ortasında duruyorlar, ışık yeşil olunca da yardırking mode başlıyor.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317240
Tahminimce orasıdır. Tam lunapark mode o yol ya!

Otobüsler yolun ortasında duruyor, gitmiyorlar. Niye gitmiyorlar derken işi çözdüm. Trafik ışığını rampanın tam ortasına koymuşlar. E orada dur-kalk yapsalar sürekli, bir hafta sonra baskı-balata ellerinde. Onlar da ışıktan uzakta yolun ortasında duruyorlar, ışık yeşil olunca da yardırking mode başlıyor.:D

Abi pandomim gibi ülkeyiz :rm: onun gibi ne abukluklar var, durak yok okul yok kavşak yok adamlar ışık koyuyorlar bomboş yola amaçsızca, elde kalan ışıkları serpiştiriyorlar sanırım böyle sağa sola -ki bildiğim kadarıyla o ışıklarda bayağı ciddi para üstelik.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracın araksına Kadirle Sercan oturunca doğal yay oluyor zaten,arkada yaşama laanı kalmıyor pek :D