škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zorlu rakip

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Superbin  rakibi radikal değişim yapmış..pejo 508

« Son Düzenleme: 06 Mart 2018, 08:53:46 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç eskisine göre kısa ve üretim amacı passat superbe rakip olmak değil pejonun demesiyle a5 ve arteonla rekabet için.İşin aslı zaten iç hacmi asla Superb değil Passat gibi de değil Bagaj 487 litre. önünü hiç beğenmedim arkası idare eder ancak iç tasarım güzel.Fakat birbirinden ayrı çok fazla tirim malzeme var göreceğiz dayanıklılığını ancak ülkemizde Pejoya çok para yatıran olacağını düşünmüyorum fiyatı da biraz tuzlu olur.Talisman bundan çok daha şık bence o bile satmıyor. Zaten Fransızların arabalarını da hiç sevemiyorum :)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
pejo uçak yapsa rakip olarak görmem 3 ayda dökülüyor.

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peugeot ya 250 bin lira verilir mi, pek sanmıyorum. O yüzden rakip olmayı geçtim yollarda bile nadiren görürüz gibime geliyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GECE görüş olayı güzelmiş ama. Tek onun için de superbime kıymam.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peugeot son zamanlarda çok güzel tasarım ve çizgiler kullanıyor. Dizel motorda da en iyilerden birisi. EAT6 şanzıman da kendisini kabul ettirdi. Param olsa düşünebilirim.

Çevrimdışı Tazmanic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fransız cephesinde zaten tasarımlar hep öndedir. Fakat iş kalite ve rafineliğe gelince işler tersine döner. Bende bir fransız kullananı olarak gayet iyi biliyorum sıfır aldığımda ve 30bin km sonrası neler olduğunu. Görselliği ile çok batıracak fakat yine tutulmayan Türkiye pazarının satış rakkamlarında d segmentinde ilk 3e adını yazdıramayan bir araç olacaktır.