škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

zam gelmiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: ringcep;628340
Araç fiyatları enflasyonun iki kat fazlasıyla yükseldi.VDF  de 2017 aralıkta aldığım Actıve manuel TDİ % 28 artışla 118 000 tl olmuş.Aynı segmentte olan volswagen Passat Tredline ile aradaki fiyat farkı 4000 tl ye kadar inmiş.Önceden  onbin tl civarıydı.

Vw nin satislari istenilen duzeyde degil sanirim.4000 tl olan fark tersine donerek superb daha cok zamlanmis.Ayni segmentte olan araclardan superb 124.600.Passat 122.000...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi modeller bunlar?
 active skoda 100.900 trendline passat 125 manuel 108.100
 active dizel skoda 124.600 trendline passat dizel 138.500

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;629559
Hangi modeller bunlar?
 active skoda 100.900 trendline passat 125 manuel 108.100
 active dizel skoda 124.600 trendline passat dizel 138.500

VDF  nin fiyat listesi..

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben siteye bakmıştım. ama vdfde görünen o 122000 tl lik araç için stok yok diyeceklerdir. çünkü aynı araç için 138500 tl lik de fiyat var.

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü. İki bayidende fiyat aldık bi arkadaşla. Superb 1.4 tsi active 102.000₺. Passat 1.4tsi trendline 101.000₺. İki araçta bayilerde mevcut

Çevrimdışı harunresitz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bugün 1.6tdi prestige paket superb yi 174.e aldım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LİSTE üzerinden %2.63 gibi bir indirim yapmışlar. hayırlı olsun. güle güle kullanın.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUZKENTLİ;629602
Cumartesi günü. İki bayidende fiyat aldık bi arkadaşla. Superb 1.4 tsi active 102.000₺. Passat 1.4tsi trendline 101.000₺. İki araçta bayilerde mevcut

Heriki aracında fiyatı çok uygun.Dizellere anormal zam geldi.Benzinliyle dizel arasındaki fark 10 bin tl  den  25 000 tl  ye çıktı.Vergiyle mi alakalı anlayamadım..

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
0 araçlara zam geliyor, 2.el aynı oranda artışta.
Mevcut aracımı satmak istiyorum bayiler çok değişik fiyatlar veriyor sizce doğru rakam nedir? Kafam çok karıştı.
Araç: Ekim 2016 çıkışlı Superb 1.4 Active Manuel 20.000km
Kaskodan sağ ön far değişti, ter temiz sigara hiç içilmemiş bir araç
Yorumlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbia;629854
0 araçlara zam geliyor, 2.el aynı oranda artışta.
Mevcut aracımı satmak istiyorum bayiler çok değişik fiyatlar veriyor sizce doğru rakam nedir? Kafam çok karıştı.
Araç: Ekim 2016 çıkışlı Superb 1.4 Active Manuel 20.000km
Kaskodan sağ ön far değişti, ter temiz sigara hiç içilmemiş bir araç
Yorumlarınızı bekliyorum

Bayiiler çok düşük fiyat veriyorlar,Önceki aracıma bayii 35 vermişti,internetten 48  e sattım.Sizde öyle yapın..

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;629752
Heriki aracında fiyatı çok uygun.Dizellere anormal zam geldi.Benzinliyle dizel arasındaki fark 10 bin tl  den  25 000 tl  ye çıktı.Vergiyle mi alakalı anlayamadım..

Vergiyle alakalı dizellerin ham fiyatı 70 bini geçti haliyle vergi oranı olarak bir üste girdi

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merhabalar bende ne yazık ki mağdurlardanım ekim ayında 173bine anlaştığımız superb aracımızı salı günü 185 bine teslim alıyoruz. Ülkede euro bu şekilde olursa zarar hepimize oluyor işte napalım. Ancak bugün aracımızı görünce herşeyi unuttuk :) Allah herkese en iyilerini en hayırlılarını nasip etsin. :)

araçta ekstradan=ŞERİT TAKİP+ KÖR NOKTA UYARI+ ADAPTİF HIZ+ PARK YARDIMCISI+ PANORAMİK SUNROFF bulunmakta
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2017, 00:37:19 Gönderen: nuri şahbazlar »

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuri şahbazlar;630011
Öncelikle merhabalar bende ne yazık ki mağdurlardanım ekim ayında 173bine anlaştığımız superb aracımızı salı günü 185 bine teslim alıyoruz. Ülkede euro bu şekilde olursa zarar hepimize oluyor işte napalım. Ancak bugün aracımızı görünce herşeyi unuttuk :) Allah herkese en iyilerini en hayırlılarını nasip etsin. :)

araçta ekstradan=ŞERİT TAKİP+ KÖR NOKTA UYARI+ ADAPTİF HIZ+ PARK YARDIMCISI+ PANORAMİK SUNROFF bulunmakta

Güle güle kullanın aracınızı, hayırlı olsun

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuri şahbazlar;630011

Hayırlı olsun,Yılbaşı sonrasına kalsaydı fiyat 200 e yaklaşırdı..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben dün sordum, prestij artı sunroof dizel 182 dediler ama pazarlık yapmadım.