škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Koruma Uygulamaları Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uk1990

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Skoda Superb 1.6 TDI DSG Style araç aldım ama henüz kendisi galeride. Doğuş oto aradı araç koruma uygulamaları teklifini sundu. Sizlere danışmak istedim.

5 Cam filmi
Şeffaf tam kaput koruma (3 Yıl Garantili)
Boya Koruma (2 yıl garanti)
Nano iç koruma(çok ekstrem bir özelliği olan bir şey değil sanırım bu)

Bunların hepsine 1200 lira dedi ve 3M in malzemelerini kullandığını iddaa etti arkadaş. Ne dersiniz bu fiyata yaptırmalı mıyım?

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uk1990;623921
Merhaba,

Skoda Superb 1.6 TDI DSG Style araç aldım ama henüz kendisi galeride. Doğuş oto aradı araç koruma uygulamaları teklifini sundu. Sizlere danışmak istedim.

5 Cam filmi

Bunların hepsine 1200 lira dedi ve 3M in malzemelerini kullandığını iddaa etti arkadaş. Ne dersiniz bu fiyata yaptırmalı mıyım?
Kalitesini bilemem ama bence fiyat çok makul.  Bende yeni superb aldım. Avek esenlerdeki williams firması sizin bahsettiğiniz pakete benzer bir pakete 2500 lira fiyat çekti. Tercih sizin.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Merhaba,

5 Cam filmi

Garanti olayı müşteriyi ikna etme metodu.Yarın sorun olduğunda kullanım hatası diyerek geçiştiriyorlar.Boya koruma bir kaç defa köpüklü yıkamada çıkıyor,kaput korumada 400 tl  ye garantili yapıyorlar.Bence 1200 tl verilmez..

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat gayet uygun eger gercekten 3M in malzemesiyse o 400 liraya yapılan kaput korumalar sonradan vernik attırdı denilen korumalar servise yaptırın muhatabınız onlar olsun

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilindik bir yerden gerçek llumar cam filmi ve kaput koruma yaptırın. 1000TL verin en azından ne ürün kullanıldığını, nasıl bir uygulama yapıldığını bilin. Gözünüzle görün. İşe yarayacak boya korumalar (Coating falan) 200-300 liraya yapılmaz onu unutun zaten.

Çevrimdışı efirat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

5 Cam filmi

bugün maslak doğuş otoya gittiğimde 2000TL dediler octavia için

Çevrimdışı uk1990

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efirat;623981
bugün maslak doğuş otoya gittiğimde 2000TL dediler octavia için

seramik kaplamalı paket için bana o fiyatı vermişlerdi

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2 ay önce arabayı teslim almadan Aykan Oto Seramik kaplama (williams) ve arka + yan camlar cam filmini  1200 + 600  = 1,800 TL'ye yaptılar.

Çevrimdışı Mecheng89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cam filminde Llumardan şaşma derim. Bizim arabaların camları güneşin tüm ısısını olduğu gibi içeri veriyor. Llumar sayesinde bu problemden kurtuldum. Ben cam filmlerini Tanzer cam filmde yaptırdım en ön cam dahil 650 TL. Aman her yerde yaptırma çok sahtekarı var
bu filmin. Seramik kaplamayı Paddock Detailing te yaptırdım Dr. Beasley's in Nano Resin seramik kaplamasını uyguluyorlar uygun bir fiyata iç koruma dahil.