škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yolluk talebi :)

abeyy · 20 · 4384

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;570110
Simdi bu klima guncellemesi icin superbleri servise davet ediyorlar ya. Benim en yakin servise uzakligim 150km git gel 100 lira yakar 100de yiyip icsem 200lira mantik olarak benim bu parayi firmadan istemeye hakkim yokmu bu fabrikasyon bir hata?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konya'nın neresindensin hemşerim? Seni davet ettiler mi?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon acip sitem edin. Akilli bir bayi ise bakim hediye eder ;) bisey yapmiyolarsa da pesinde kosmaya gerek yok derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk olarak servisle ya da Yüce ile görüşülebilir. Olumsuz yanıt alınırsa Tüketici Hakem Heyeti'ne harcama fişleri ibraz edilerek tazmin talep edilebilir; ancak TTH'lerin son 2 yıldaki aşırı yoğun yapısı düşünüldüğünde karar çıkması bayağı uzun sürecektir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;570247
Babamin oglumu bu adamlarda 200un pesinde kosmayacagim. Evet es dost olur haklisiniz. Sirtimizdan deli para kazaniyorlar onlarin zenginliklerinin yaninda bizimkisi devede kulak bile olamaz onlar boyle ufak seylerin bile uyanikligini yaparken musteri memnuniyetini onem vermezken benmi bunlara minnet etmeyecem tabiki yapacam 200 degil 50 lira bile olsa pesinde kosarim o 100bini yolda bulmadim her kurusu helal ve anlimin teri...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: Hipek;570245
Valla arkadaşım ben verdiğim o 100000 tl ye acıyorum. birgün otobanda gidiyorum bir baktım göstergede 260 var benim araç onuda geçmiş 270 le gidiyorum. meğer gösterge kafayı yemiş. araç 2 sefer servise çağrıldı toplam 4 gün serviste yattı. 2 ayda zor düzelttiler, gösterge değişti. Aracım manuel olmasına rağmen düşük devirlerde vites geçişlerinde ses yapıyor. Sebebini bilmediğim bir uğultu çoğu zaman çalışıyor. Araç değişimi talep ettim fakat ikiside kronik hata çıktı. 0 araçlarda bile var. ya ben bahtsız bedeviyim, yada bu araba parasının arabası değil

Araçlarınızda bu tarz sorunların olduğunu bilmeyerek, ufak bir sorun olduğunu varsayarak yazdım, kızdırdıysam özür dilerim.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yok arkadaşım sana niye kızalım. Bize 107000 TL lik araç satıp arkasında duramayanlara, 2015 prestij pakette olanları 2016 style pakete standart koyanlara sitemimiz