škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zincir yok!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdiye kadar hiç kullanmasamda kışın aracımda mutlaka zincirimi bulundururum...

fakat bu sefer bir sıkıntı var 235/45/18 ebatına uygun zincir bulamıyorum...

hepsiburadada bulabildiklerim bunlar,

http://www.hepsiburada.com/x-tip-patinaj-kar-zinciri-no-12-p-OTELF18863

http://www.hepsiburada.com/x-tip-patinaj-kar-zinciri-no-11-p-OTELF18862

ikiside tam tutmuyor...

sizce hangisini almak lazım? hangisi uygun olur,yanaktanmı tabandanmı büyük olması kurtarır...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir tane buldum:

Bu sayfaya gidin http://atli.com.tr/tr/patinaj-zincir-grubu/  ve sağ taraftaki "Takmatik Ürün Seçimi" bölümüne lastik ebatlarınızı yazın. Sizin ebatların da maaşallahı varmış :o

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin ebatta nokta atışı bir zincir ben de göremedim. Bu durumda bence 235*40*18 tercih edilebilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biz de bulamıyoruz... 235-45- 19  

Sen misin 19 inc janta geçen :)

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SÜPER 4X4 GRUP 105
  atlı marka bunu alın evereste bile çıkarsınız. sakın o takmatik denen zımbırtıları alıpta başınıza dert almayın

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
zincir olmayın yazık aracınıza zarar verir onun yerine yeni nesil plastik kar paletleri var onlara bir bakın

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karahan55;551135
zincir olmayın yazık aracınıza zarar verir onun yerine yeni nesil plastik kar paletleri var onlara bir bakın

Televizyonda ha bire reklamları dönüyor, acaba işe yarıyor mu kullanan var mı merak ediyorum. Fazla pahalı değil sırf merak ve deneme için alayım diyorum ama bulunduğum yerde hiç kar yağmıyor ki...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;551149
Televizyonda ha bire reklamları dönüyor, acaba işe yarıyor mu kullanan var mı merak ediyorum. Fazla pahalı değil sırf merak ve deneme için alayım diyorum ama bulunduğum yerde hiç kar yağmıyor ki...

Bahsettiğiniz ürün ince plastik cırt gibi bir ürünse ve fiyatları 20-30-TL civarındaysa o ürüne çok güvenmeyin derim. Ben de aldım, ama denemek için. Bagajda zincir mevcut. O ürünü deneyeceğim ilk olarak, işe yaramazsa zinciri takacağım. Yani sadece o ürüne güvenmeyin derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konuyu hortlatmak istiyorum aracın 235  45 18 lastiklerine tam uygun zincir bulabilen oldu mu? aksesuarcılar farklı boyutları uyar abi diyerek satmaya çalışıyor, madem uyar da fabrka neden üzerine farklı boyutlar yazıp 10-12 farklı ebat çıkartıyor deyince de laf kalabalığı yapıyorlar. bu ebat lastiğe uygun zincir bulan veya başka ebatlardan gerçekten takıp kullanan var mı acaba?

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçen sene çamlıbelden iniyorum.Aşırı bir kar ve tipi var aynı zamanda sis.Yol anlam veremediğim garip renklerde zımbırtılarla dolu.Az daha dikkatli bakınca o dediğiniz plastik zincirden olduğunu farkettim.Paranıza yazık arkadaşlar.Ama daha pahalı ve daha işlevsel olanları vardır onu bilemem.Ancak şu bildiğimiz plastik kelepçelerin aynısının görünümünde az büyük renkli olanları bir halt etmez

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.hepsiburada.com/carmesse-kar-patinaj-zinciri-no-120-p-HBV0000020UED

Ben de çok araştırdım 235 45 18 e zincir sonra bunu buldum takıp denedim, tam uyuyor. Kutusunda lastik ebadımızda yazıyor.

« Son Düzenleme: 11 Aralık 2017, 08:35:21 Gönderen: kaan »