škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti greenline yedek lastik sıkıntısı

alinca · 33 · 15792

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alinca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı perşembe günü aldım gayet hoş,sessiz,tepe ve rampalarda gayet iyi çıkıyor.Yakında iç dış fotoğraflarını yayınlarım.Tek sıkıntı yedek lastiğin olmayışı.İster istemez insanın aklında soru işartei bırakıyor.Ne zaman ne olacağı belli değil.Araca uygun ince istetme arştırıyorum.Umarım bulurum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edrese sevinirim...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nasıl yani? stepne zorunlu değil mi normalde...

kazasız belasız hayırlı olsun.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayır değil. aracın ağırlığını azaltmak amaçlı bluemotion,greenline türevi araçlarda yeni sistem bu malesef.

Çevrimdışı Öztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;340549
hayır değil. aracın ağırlığını azaltmak amaçlı bluemotion,greenline türevi araçlarda yeni sistem bu malesef.

valla aracın ağırlığını azaltmak için...yakıt ekonomisi için stepne koymadılarsa..ben hiç bir zaman o değerlere 4.6 ulaşamıyacam anlaşılan...120 kiloyum yahu...kaç stepne eder acep...

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nette; ajs ince stepne diye bir ürüne rastladım. Araca uygun olanından bir tane almak en iyisi olacaktır. İnce olduğu için az yer kaplar.

Çevrimdışı alinca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet o yedek lastiği ben de nette gördüm fakat 4 adet girişi var.yeti de ise beş giriş var uymuyor?

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Öztürk;340634
valla aracın ağırlığını azaltmak için...yakıt ekonomisi için stepne koymadılarsa..ben hiç bir zaman o değerlere 4.6 ulaşamıyacam anlaşılan...120 kiloyum yahu...kaç stepne eder acep...
fabrika verilerine ulaşmak için o test koşullarını sağlamanız lazım. pratikte geçerli olmaz o değerler. ayrıca profesyonel bir sürüş gerekir. 5lt şehir içini yakalayın bence yeter. biraz da diyet oldu mu.:++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Genelde katalog tüketim verileri kolayca yakalanabilecek değerlerdir, müşteri o değeri göremezse şikayet hakkı doğar.

3 Skoda aracımda da şehir içi ve dışı tkatalog verileri tutuyordu, hatta altına bile iniliyordu.

Katalog verisini yakalamak için araçta yolcu olmayacak, en az 50 km gidip dönmek lazım, sakin sürüşte gayet güzel rakamlar çıkacaktır. Her şey sağ ayağının ağırlığına bağlı  ;)

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alinca;341199
evet o yedek lastiği ben de nette gördüm fakat 4 adet girişi var.yeti de ise beş giriş var uymuyor?

Fotoğrafta verilen sadece bir örnek. Ürünü satan firmanın lastik listesinde 5x112 de var.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;341344
Genelde katalog tüketim verileri kolayca yakalanabilecek değerlerdir, müşteri o değeri göremezse şikayet hakkı doğar.

3 Skoda aracımda da şehir içi ve dışı tkatalog verileri tutuyordu, hatta altına bile iniliyordu.

Katalog verisini yakalamak için araçta yolcu olmayacak, en az 50 km gidip dönmek lazım, sakin sürüşte gayet güzel rakamlar çıkacaktır. Her şey sağ ayağının ağırlığına bağlı  ;)

katılıyorum. bugüne kadar yol bilgisayarında anlık veriyi gösteren tüm araçlarımda fabrika verilerini tutturdum. üstelik şehiriçi düzenli güzergahım da 10 km gidiş bol ışık 10 km dönüş bol ışık.
Anlık tüketimi sürekli kontrol altında tutarak bir sürüş stili geliştirdiğinizde ortalama tutturmak hiç de zor değil.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Google'da ince stepne diye aratın, yanlış hatırlamıyorsam Konyalı bir üretici var, fiyatı 200lira olması lazım, tabi onu alınca kriko ve bijon anahtarıda almanız gerekecek toplamda size 250-260 gibi bir maliyeti olur, benim aveoda da yok oradan biliyorum.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayrıca dizel yetinin bagajı benzinliden daha geniş.zannedersem oraya tam boy stepne sığmaz.:favo1:

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;341344

Katalog verisini yakalamak için araçta yolcu olmayacak, en az 50 km gidip dönmek lazım, sakin sürüşte gayet güzel rakamlar çıkacaktır. Her şey sağ ayağının ağırlığına bağlı ;)

katılıyorum fabrika verisi tutturalabilir.