škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kadran

anıl · 18 · 6906

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;197229
hiko Hikmet Abi'nin de tako değişmişti garantiden, benzer bir sorun olabilir.

Haklısın İrfan hocam,
benim araba.. baz versiyon 2009 model,roomster,,,,
Ben deki sıkıntı dijital gösterge yolda giderken, komple siliniyor.... taaaki arabayı stop edene kadar, arabayı tekrar çalıştırdığını zaman sanki hiç bir şey olmamış gibi,,, aynı değerlerden göstergeler devam ediyor... Bu arada km saati ile devir saat ibreleri ve ışıkların çalışmasında bir sorun olmuyor...

Gösterge komple değiştiğinin ertesi günü 2 defa daha yaptı, tekrar bir güncelleme yapıldı,,, ben güvenemedim,, başka bir servide daha gösterdim onlarda tekrar güncellleme yaptılar  3-4 aydır sorunsuz çalışıyor....
o kadar soğuk havalarda sabahın ayazında kullandım bir daha da kesilmedi.... aslınd aben de bu konuyu sizlerle paylaşmak istemiştim,,, bilgilendirmek için.. bu vesile oldu....
umarım bir daha olmaz garantiye az kaldı...

Alıntı yapılan: anıl;198132
Bugün servise gittim ve gerekli siparişi verdim. Yalnız dikkatimi çeken bir durum var; uzaylı görmüş gibi davranan servis personeli, sanki bu tarz bir sorunu hiç duymamışlar gibi davrandılar...

Ankara daki özel servis bunun kronik bir arız olduğunu söylemişlerdi ama yetkili servisler kabül etmiyorlar,,, benim aranbanın fatırası 585 TL gibi bir şeydi fotokopisini almıştım ileri de lazım olur diye ...
normal de vermiyorlar...değişimi sadece merkez biliyor diğer servisler göremiyorlar...kötü reklam olmasın diye...
direksiyon sökme -takma parasını bile yazmışlardı...

Alıntı yapılan: Suleyman;197008
Yetkili servisde bilgisayara bağlatıp kontrol ettirmeniz iyi olur bence...
Süleymen...arızalı halde direkt servise gittim...Bilgisayarda arıza vermiyor....
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim mesajlarımı bir araya toplayana teşekkürler,,, kafam dalgın ben düşünemedim...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, aracımın gösterge paneli bugün değişti... Bütün paneli değiştirdiler, garanti kapsamında orjinal panel gönderilmiş Çek Cum. den. Kargo çıktısını, gösterge panelini ve gerekli evrakları inceledim ve gördüm, tamamen orjinal. Devre paneli yerine komple parça göndermişler.