škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek Lastiği

anıl · 21 · 9624

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ford marka aracımda 3 yıldır kullandığım silecek lastiği hala sağlam ve SESSİZ. Henüz 1 yıllık bile olmayan Yeti model aracımın silecek lastikleri şimdiden ses yapıyor. Fikri olan lütfen yazsın...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni diye ses yapıyordur bence hemşerim. Zaten Adana'ya yeni yeni doğru düzgün yağmur yağıyor. :++:

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım bu yemek mi ki piştikten sonra dinlensin? Ses yapmasının yanı sıra cam üzerinde leke bırakıyor.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anıl;186474
Arkadaşım bu yemek mi ki piştikten sonra dinlensin? Ses yapmasının yanı sıra cam üzerinde leke bırakıyor.

303 aerospace wiper treatment kullanın fark edecektir seste kesilecektir. Ben kullanıyorum gayet memnunum, tavsiye ederim :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlgili markanın internet sitesivar mı? Varsa, adres satırını yazabilir misiniz ?

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anıl;186485
İlgili markanın internet sitesivar mı? Varsa, adres satırını yazabilir misiniz ?

Ben shinearama'dan almıştım.

ahanda linki :)
http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=303-30336

Gerçi bu markanın TR distribütörüde var ama konuyla epey ilgisizler.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gerek yok siliceklerin başlarda beyaz bir sıkıştırıcı var bastır sök lastigi ılık suyun icine koy 1 gün beklesın düzelicektir. hafif yağda damlata bilirsin suyun icine sonra temiz bir yıka lastigi tak ses gidicektir.yada nano camsilecek suları var al onlardan kullan ses direk kesiyor sürtüneyi azaltıgı icin sesi kesiyor..diye biliyorum..
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bence arabayı aldığın bayiye git bu kadar para verdik konforlu dedik rahat dedik bismillah demeden sileceklerde sorun başladı bunlar hatalı de sağlamıyla değiştir ;)

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Silecegi komple degişmeye gerek yok sadece suyu ceken lastigi 2 si 20 tl dir :) ben burda 5 tl degiştim cok sert lastikler aşırı ses yaptı hemen 10 tl orjinal lastıgı taktım 20 tl verıp eyvallah dedım sorun kalmadı güneş altında bekleyen kuruyan lastık kullanılmamış olsada güneş kurutmuştur. suda yumuşayana kadarda ses yapar unutmayın:) 0 aldıysan bıle güneşte sertleşmisse cıkartıp suya koyman lasım  ama götürüp servisinde en ince ayrıntısına kadar yaparlar..
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dikmentr;186542
gerek yok siliceklerin başlarda beyaz bir sıkıştırıcı var bastır sök lastigi ılık suyun icine koy 1 gün beklesın düzelicektir. hafif yağda damlata bilirsin suyun icine sonra temiz bir yıka lastigi tak ses gidicektir.yada nano camsilecek suları var al onlardan kullan ses direk kesiyor sürtüneyi azaltıgı icin sesi kesiyor..diye biliyorum..

Yumuşadıklarını ne zaman anlayacağız, çatalı basınca mı :++::++::++:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;186613
Yumuşadıklarını ne zaman anlayacağız, çatalı basınca mı :++::++::++:

Böhöhöhöyt:++:

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkür ederim; gülmekten kırıp geçirdiniz... :)))

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar silecekleri suya koymak geçici bir çözüm müdür? Yani silecek lastiği tekrar kuruyacaktır diye düşünüyorum, her günde suya konulmaz ki.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anıl;186735
Arkadaşlar silecekleri suya koymak geçici bir çözüm müdür? Yani silecek lastiği tekrar kuruyacaktır diye düşünüyorum, her günde suya konulmaz ki.
Valla bugüne kadar hiç öyle birşey yapmadım. Ama belki sirkeye batırılırsa iyi gelebilir gerçi o zamanda çok yumuşar, en kötü yemekte aparatif olarak kullanırsınız. Hanım bugün ne var, sirkeli silecek lastiği :++::++::++: