škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam Rüzgarlığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar iyi günler diliyorum. Yeti model araclara cam rüzgarlığı taktıranınız var mı, ayrıca bu uygulama nasıl yapılıyor? (Vidalama veya yapıştırma vb) Tecrübesi olan varsa; yazmasını rica ediyorum. Saygılar.

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cam Vizörü Diyosun Sanırım Honca Civiclerde Orjinal Model Var Biliyosunduzdur Belki Önlü-Arklaı ve Çizgileri Birbirini Tamalıyor Benim Aracımda Vardo Yağmurda Özellikle Güzel Oluyo Hem Camlar Buğ Yapmıyor Hava Biraz Girince Hem İçerdki Hava Temizleniyor Hemde Yağmur Suları Aracın İçine Damlayıp Leke Yapmıyo :D Yapıştırma Olur Genelde Hepsi Benimkileri Çaldılar Nasıl Bir İnsalık İse 70 Liralık Şeyi Utanmadan ÇAlıyolar ve Sadece Honda Araca Uyabilir Önemli Değil Kendi İşim Oto Aksesuar Olduğu İçin Bir Takım Daha Çıkarıp Takarım :D

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, çalınmış olması üzücü; lakin aksesuar işi yapıyor olman bir avantaj. :)Skoda'nın belirli modelleri için üretildiğini duymuştum; fakat Yeti modeline uygun olanı gerekiyor...Ayrıca, çalındıktan sonra kapılar üzerinde leke bırakmış mıydı ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkür ederim. Yurt içinde bulabileceğim herhangi bir internet sitesi veya aksesuarcı var mı ?

Çevrimdışı pureman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malesef yok.. Eskiden Skoda'nın kendisi üretiyordu ama üretimi sonlandırmış..

Zaten kendi ürettiği şeffaftı ve güzel durmuyordu..

Superskoda da ki güzel ama kargosu kendinden pahalı tutuyor ürünün.. Ben Almanya'dan alacaktım ama superskoda'nın sitesinde verilen telefon numaraları yanlışmış ulaşamadım.. Maillere de kendileri dönüş yapmadı.. Zaten paskalya da yaklaşmıştı sanırım o yüzden dönmediler.. Malesef superskoda dışında alternatif yok bu konuda..