škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine cam değiştik :)

Ziyaretçi · 60 · 17598

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;61641
Abi gaz sıkmakta ne bilim yav, dövüşürken biraz garip olur :D :D :lol:

Erkekliğin 10 da 9 unu uyguluyorsan olmaz :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biber gazı bendede var.Rominin sol alt gözde :)

Olurya birisi gelir trafikte psikopat dolu..Sıkar geçerim.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Adamlar 5 kişi inip namluyu şakağıma dayamıştı. Silah gerçekti, hiç olmadığım kadar eminim. Galiba ben biber gazım olsa bile sıkamazdım :)

Korkmuştum ama hiç kendimi kaybetmedim konuşuyordum, izah ediyordum, özür diliyordum, ölüm falanda aklıma gelmedi hiç, arkamdan havlayarak gelen bi köpek daha çok korkuturdu beni.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;61840
Adamlar 5 kişi inip namluyu şakağıma dayamıştı. Silah gerçekti, hiç olmadığım kadar eminim. Galiba ben biber gazım olsa bile sıkamazdım :)

Korkmuştum ama hiç kendimi kaybetmedim konuşuyordum, izah ediyordum, özür diliyordum, ölüm falanda aklıma gelmedi hiç, arkamdan havlayarak gelen bi köpek daha çok korkuturdu beni.

O noktaya getirmeden işte snow foam pardon biber gazı :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
favo sagolsun boyle durumlar ıcın arac kendı bagaj amartısorunun tekını bana armagan etti.:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabianın bagajında beyzbol sopası var o yetiyor:D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;61918
favo sagolsun boyle durumlar ıcın arac kendı bagaj amartısorunun tekını bana armagan etti.:D

:+1:aynen, sol kapı gözünde durur herzaman,:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neyse bir daha olmaz inş.hayırlı olsun diyelim.Ama bana octi orjınal ön cam yağmur sensörlü olanı için 280 tl 10 taksit demişti geçen yıl camcı.fabiş daha pahalı demek ki.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;62518
neyse bir daha olmaz inş.hayırlı olsun diyelim.Ama bana octi orjınal ön cam yağmur sensörlü olanı için 280 tl 10 taksit demişti geçen yıl camcı.fabiş daha pahalı demek ki.

Zannetmiyorum. Kimisi yerli üretimin kaliteli olanınada orjinal diyor. Gördünüz mü camı?

Çevrimdışı fıratt

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
foruma geç dahil olduk eski konuları hortlatıyorum kusura bakma ama teşekkur ederim şahsım adına paylaşım için bende değiştirtecem konyada çatlattık 2 yerinden rominin camı,
birde bişi soracam kasko orjinal cam için fiyat farkı istiyor deniliyor bu işi nasıl hallettin kasko firman hangisi

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: samet;65705
foruma geç dahil olduk eski konuları hortlatıyorum kusura bakma ama teşekkur ederim şahsım adına paylaşım için bende değiştirtecem konyada çatlattık 2 yerinden rominin camı,
birde bişi soracam kasko orjinal cam için fiyat farkı istiyor deniliyor bu işi nasıl hallettin kasko firman hangisi

Ayıpsın ne demek, ne zaman istersen.

Aslında olay biraz farklı imiş, geçmiş sayfalarda bahsettim ama yine söyleyeyim bizimkisi hakikaten abartı bir kasko imiş bende şimdi anlıyorum. Kırıp parçalayıp döküyorum hiç bir şey olmuyor, bu arada bana, daha doğrusu babama (ruhsat onun) verdikleri cam hakkıda hasarsızlık bozmadan yılda 2 adet orjinal cam imiş. Hatta ben poliçeye baktımda oha falan dedim :lol: :lol:

Mesela bu şu an devam etmekte olan kaskonun poliçesi. Ben herkesin ki bu kadar ucuz falan sanıyordum Axa'da ama duydum ki değilmiş. Yapılıp yaptırılabilecek en kapsamlı kasko imiş ve fiyatı kapsamına göre 1 yıl için komik oldukça, her yıl 400 lira hesap ödettiğimide farz edersek ve kaza yapsam bile suçsuz olarak yaptığım için hasar bozmamda yok, para kazanamayacaklar yakında :++: :++:

Bu senin poliçende yazar. Veya kasko şirketini arayıp poliçe no yada plaka falan vererek hemen öğrenebilirsin. Tamamen yaptığın anlaşmaya bağlı ;)

Çevrimdışı yıldırımrektifiye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.bizde mayıs ayında değiştirdik kaskodan.tempra s lerin orjinalinde olmayan diğer yüksek modellerindeki gibi renkli cam gönderdiler takdırdık güzelde oldu :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bizim de ön cam da çizikler bugün dikkatimi çekti dedim kırsam mı acaba ne yapsam :D Çizikleri Cam polishi ile çıkarabilirmiyiz silecek izleri var dolu kumda mı çalışmış ne yapmış anlamadım :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Makine + Glass Polish ile giriş bakalım önce, kırmak son çare :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Makine gelsin direk camlara giricem zaten ;) Çıkmazsa da dediğin gibi son çare herhalde ön cam buzlu iken silecekler çalıştı otomatikte ise su filan varsa direk çalışmaya başlıyor...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ