škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

120L modifiye ACiL !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle merhaba ... 1 saat önce 120L aldım :) pek modıfıyelısını gormedım o yuzden alıp adam gıbı yapmak ıstedım .. acaba nasıl olucak dıye merak ettım  .. sizden isteğim öncelikle nerden başlamalıyım + body kitlerini nerden bulabilirim .. yardımcı olursanız sevinirim ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
[YOUTUBE]jZN0x5Ksl1I[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]OzdFIN_QCj8[/YOUTUBE]

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eyvallah kardeşim sağolasın da .. google da bi kaç örnek yakalamıştım tamponlarla ilgili .. Nerden bulabilirim veya yaptırabilirim ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtzihni;261985
Arkadaşlar öncelikle merhaba ... 1 saat önce 120L aldım :) pek modıfıyelısını gormedım o yuzden alıp adam gıbı yapmak ıstedım .. acaba nasıl olucak dıye merak ettım .. sizden isteğim öncelikle nerden başlamalıyım + body kitlerini nerden bulabilirim .. yardımcı olursanız sevinirim ...

Hayırlı olsun, öncelikle kasadaki (varsa) tamirler gereken yerleri yaptırmalısınız.
Öncelik jant- lastik ve yay ile başlar, sonrasında iç döşeme, ses  sistemleri, ve dış görünüm elemanları ile devam edebilirsiniz.
Body kit ise sadece -belki- çek cumhuriyetinde bulabilirsiniz.
Kolay gelsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
body kitsiz takılıcaz o zaman .. cunku gumruk işleri bayağı uğraştırıyr .. Jant modeli olarak neleri önerirsin ?

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun... öncelikle çürüğü çarığını temizlemek adam gibi motor yürüyen bakımını yaptırmakta fayda var.

ardından jant. sanırım 4x100 bijon aralığı. aracı yormama açısından en fazla 15 inç olur bence

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mrtzihni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yarın zaten o işlere gidicem .. Model olarak sormustum ben jant onerilerinizi ...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı ugurlu olsun 2 sene sonra inşallah nasıp olursa benımde alıp tunıng yapmayı dusundugum 2 modelden bırını almıssınız hayırlı ugurlu olsun:) su rapıde uygulanan tamponlara bı bakın derım bence hoş duruyor:)

http://www.youtube.com/watch?v=VYlXM66aEsI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=055atWR3y6s&NR=1

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, iyi araç seçimi ;)

Öncelikle arabanın temizliği.. araba kaporta motor boyaya girmeli, kapıya gelicek cillop gibi fabrikadan cıktığı gibi farları vs yenilenecek. Projelerinizi tek olmak istiyorsanız geniş tutmalısınız. Aksesuardan kaçnın!

En son hali bu temizlikte birşey olması lazım ;

İlk önce fiber bir uygulama ile arkaya bu tarz bir rüzgarlık.

Sonra ön tarafı basın, yay biraz zor bulursunuz,belki çok sağlam bir kesme işi ile halledebilirsiniz. Arka tarafıda cok az basın.

Jantınız hafif offset olsun, abartı birşey olmasın :ok:

Arka çamurluğada güzel bir operasyonla genişletme olabilir. Arka taraf hafif yüksek olcağından kaslı gösterir ;)

Gerisi sizin zevkinize kalmış...
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her türlü jant yakışır ama önemli olan yay ile arabaya uyum sağlatmak..ben olsam orjinal jantları offsetli yaptırırdım, hem orjinal, hem de ilginç olurdu...
Bu iş bir bütün ve sadece jant ile veya başka birşeyle bitmez, hepsinin birbirine yakışması gerekir, yukarıdaki resimlerde olduğu gibi... kolay gelsin...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)