škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Buluşma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
5 Günde yorum bile yazılmamış.

Kendi adıma durum aşağıdaki gibidir;

İstanbul grubu 2 ay da bir buluşmak istediğini dile getirdi, benim için bu yüzden buluşma ve arkadaşlık muhabbetleri tamamen kapandı.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul grubu değil tek bir kişi  dile getirdi....

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gercek bişey var. Daha önceden sadece izliyordum.skodam yoktu..  Buluşmalar çok güzeldi....Merak .istek ve paylasim vardi.....eski ruh ne yazıkki  yok....skodayı bu  forumda tanıyip  aldım. ..mayıs 2015 te aracima kavuştum ama buluşma olayi bitmiş....yinede takipteyim ......belki tekrar başlar diye...

Çevrimdışı Referee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben önceki arabam nedeniyle insigniateam üyesiydim onlar her hafta buluşma düzenliyordu.8-10 kişilik kemik bir kadro vardı buna ek olarak her hafta +3 ya da +5 oluyordu,ben yoğun olmam nedeniyle 2-3 hafta da 1 katılıyordum yemek yiyorduk,araba test ediyorduk,turnuvalar,geziler,piknik,halı saha maçı vb şeyler yapıyorduk ve katılımı artırmak için insigniateam tişörtü,poları,anahtarlığı,çorabı vs. dağıtılıyordu.Skoda kullananların daha önceki etkinliklerini bilmiyorum ama buna benzer şeyler katılımı arttırır yer seçimi konusunda da anket yaparsanız daha iyi bir sonuç alırsınız.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Referee;532614
Ben önceki arabam nedeniyle insigniateam üyesiydim onlar her hafta buluşma düzenliyordu.8-10 kişilik kemik bir kadro vardı buna ek olarak her hafta +3 ya da +5 oluyordu,ben yoğun olmam nedeniyle 2-3 hafta da 1 katılıyordum yemek yiyorduk,araba test ediyorduk,turnuvalar,geziler,piknik,halı saha maçı vb şeyler yapıyorduk ve katılımı artırmak için insigniateam tişörtü,poları,anahtarlığı,çorabı vs. dağıtılıyordu.Skoda kullananların daha önceki etkinliklerini bilmiyorum ama buna benzer şeyler katılımı arttırır yer seçimi konusunda da anket yaparsanız daha iyi bir sonuç alırsınız.

Nick neydi InsigniaTeam de  ?

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Katılmak isteyen illa ki vardır ama ulaşım sorunu insanları firenliyor.Ben şahsım adına gelmek isterim ama oturduğum yer ile buluşma noktası arasındaki mesafe 60km..:)) İstanbul trafiğinde düşündürücü oluyor.

Çevrimdışı Referee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;532638
Nick neydi InsigniaTeam de  ?

Hakem di mayıstan beri hiç girmedim 2-3 gün önce bir daha asla opel araç almayacağım için üyeliğimi sildim :aman:

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buluşma olayı gönül işidir. Her üye kendine yakın yer isterse,  zaman ayırma ve gün planlaması da düzgün yapılmaz ise bu iş olmaz.

-Toplanmaya gönüllü var mı?
-Toplanma zamanı hep bir iş çıkıp ta gelmemezlik etmeyen var mı?
-Bu işi gönülden yapacak katılımcı var mı?
-Her yere ve zamana muhalefet etmeyecek var mı?
-İstanbul büyük bir  kent olduğundan bir orta nokta ( boğaz ve çevresi) bulunmaz mı?
-İllaki oylama yapıp kendine yakın yerde  toplanma olması için arkadaş fazlalığı yakalama yerine oylamayı es geçip  uzaklığı göz ardı edecek orta nokta fikrini benimseyen var mı?

Bunlara sen uydun mu? diyen varsa; diğer forumdaki hareketsizlik oluşmadan önce her toplantıya hatta Ankara'daki buluşmalara bile giden  kişi olduğumu bu toplantıların da öyle 1-2 saatlik olmayıp, nerede ise tüm günü kapsayıp, kahvaltılı mangallı akşama kadar süren türden olduğunu belirtmek isterim.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;532531
5 Günde yorum bile yazılmamış.

Kendi adıma durum aşağıdaki gibidir;

İstanbul grubu 2 ay da bir buluşmak istediğini dile getirdi, benim için bu yüzden buluşma ve arkadaşlık muhabbetleri tamamen kapandı.

hocam onu dile getiren bendim, daha sık yapılırsa da ben hepsine gelemeyebilirim dedim. bu söze alınıp tüm forum üyelerine küsmek nedir? herkes her buluşmaya gelebilecek kadar müsait olamayabilir. Bunun nesine kızdın ki arkadaşlık buluşma olaylarını tamamen sildin anlamadım.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: winstoncash;532783
hocam onu dile getiren bendim, daha sık yapılırsa da ben hepsine gelemeyebilirim dedim. bu söze alınıp tüm forum üyelerine küsmek nedir? herkes her buluşmaya gelebilecek kadar müsait olamayabilir. Bunun nesine kızdın ki arkadaşlık buluşma olaylarını tamamen sildin anlamadım.

Sizin yorumunuzu beğenen birkaç kişi daha vardı, zaten toplamda 3-5 kişi buluşuyoruz onlarda bu şekilde düşünüyor diye anladım ben. Eğer 2 ayda 1 gibi bir buluşma tarzı olursa ben araba muhabbeti için evimin yanı dahi olsa hiçbir buluşmaya gitmem.

Şahsi görüşüm budur,herkesinkine saygı duyarım.