škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 Kasım Çarşamba - Karabük mini buluşma

turker · 41 · 13396

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türker bi haftasonu atlar geliriz belli olmaz bize:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;485536
Türker bi haftasonu atlar geliriz belli olmaz bize:)
Uzun yol kokuları alıyorum Ender Admin :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizin gibi bekar olsam, buluşma da Hakkaride olsa affetmem gelirim...şimdi karabük'e gelsem oğlan ödev mödev yapmaz, gömülür telefona, pc ye...bırakamıyorum..:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;485548
Uzun yol kokuları alıyorum Ender Admin :)
Bu haftasonu bir uzun yolum var zaten Hakan, dur bakalım, ilerleyen günlerde bir nabız yoklarız Ankara grubu olarak, katılıma bağlı olarak neden olmasın. Maksat zaten her zaman bir araya gelmek, sohbet etmek, birlikte vakit geçirmek değil mi:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;485556
Bu haftasonu bir uzun yolum var zaten Hakan, dur bakalım, ilerleyen günlerde bir nabız yoklarız Ankara grubu olarak, katılıma bağlı olarak neden olmasın. Maksat zaten her zaman bir araya gelmek, sohbet etmek, birlikte vakit geçirmek değil mi:)
Bana hadi diyin, ben zaten hazirim abi biliyosun :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;485508
Emin ne yaktı senin ibiza Karabüğe...

Abi az once fulledim derse geldim dersten sonra geçicem.  75 liraya 36 litre aldı bu sefer bakalım şehir içi ne yakıyosa uzun yolda da aynı yakıyo benim araba abi motor ufak olunca devirli gitmek gerekiyo.  İlker abi bu arada ben geç kalabilirim biraz yanıma yancı verdiler o yüzden bi eve uğrayıp çıkmam gerekebilir

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;485565
Abi az once fulledim derse geldim dersten sonra geçicem.  75 liraya 36 litre aldı bu sefer bakalım şehir içi ne yakıyosa uzun yolda da aynı yakıyo benim araba abi motor ufak olunca devirli gitmek gerekiyo.  İlker abi bu arada ben geç kalabilirim biraz yanıma yancı verdiler o yüzden bi eve uğrayıp çıkmam gerekebilir

Gazı kaçtan aldın sen (2.08 mi) bizim buralarda ucuz satanlar son indirimden sonra indirim yapmadılar en ucuz 2.25 e PO gaz var.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;485565

Tamam Emin, telefondan saat bildirirsen biraz öteleme yaparız.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;485572
Gazı kaçtan aldın sen (2.08 mi) bizim buralarda ucuz satanlar son indirimden sonra indirim yapmadılar en ucuz 2.25 e PO gaz var.

2.08 den aldım abi şuan iki diş kaldı 107 ortalama hızla 6.2 yol bilgisyarı verisi vardı 250 km oldu gaz alalı şehir içi ne yakıyosa uzun yoldada aynı yakıyo

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;485623
2.08 den aldım abi şuan iki diş kaldı 107 ortalama hızla 6.2 yol bilgisyarı verisi vardı 250 km oldu gaz alalı şehir içi ne yakıyosa uzun yoldada aynı yakıyo

:) 107 ortalama hız için epey hızlı kullanmak gerekir, e bu durumdada sehirdısıda sehirici gibi yakması normal:) 90 sabit gidilirse tasarruf olacaktır mutlaka.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;485703
:) 107 ortalama hız için epey hızlı kullanmak gerekir, e bu durumdada sehirdısıda sehirici gibi yakması normal:) 90 sabit gidilirse tasarruf olacaktır mutlaka.

Hocam 8 km batıkentten otobana bağlantı sürdü otobanda 125-130 arası sabitti 100 km boyunca gerededen sonra 100 km boyunca 110a sabitti normal gibi bence hız çok hızlı gitmedim ekonomi kastım :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;485717
Foto isterük!...

Bi foto var bende ama Engin abi biliyosun benim fotolar megaboy oluyo burda :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yolla bana, küçülteyim...
aslında kolay, office nin içindeki picture managerde edit yapıp, web, large seçip, kaydedersen güzel bir foto çıkıyor, sonra yükle gitsin...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;485749
yolla bana, küçülteyim...

aslında kolay, office nin içindeki picture managerde edit yapıp, web, large seçip, kaydedersen güzel bir foto çıkıyor, sonra yükle gitsin...

Üşengeç adamın abi ben telefondan çekip telefondan koyuyorum :)