škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık 17" Venus SuperB Jant Takımı + Kışlık Lastik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar jant değişikliği ikinci el aldığım 2011 SuperB aracımın Venüs jantlarını satıyorum. Jantların her birinin durumunu fotoğraflayıp buraya yükleyeceğim ancak şekil olarak neye benzediğini merak eden arkadaşlar için şu linke tıklayınız: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31930

Aracı aldığımda üzerinde gelen sadece 1 kış (3.000 km) kullanılmış kış lastikleri (detayları Pazartesi günü belirtilecek) ile birlikte vereceğim.

Açık ve net söylüyorum jantların hepsinde değil ancak 2 tanesinde belirgin sürtme çiziği (10 cm boyunda her bir jantta 2 adet) var. Ben boyatmak istemediğim için farklı jant düşündüm. Alan arkadaşın jantları boyatmasında fayda var. Fiyatı buna göre uygun tutacağım ve kış lastikleri de bedavaya gelmiş gibi olacak.

İstediğim fiyat = 800 TL (4x Jant + 4 x Kış Lastiği)

Detaylı fotoğraf isteyen arkadaşlar lütfen bahcekapiliyavuz@gmail.com adresimden talep etsinler.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2015, 12:46:11 Gönderen: bahcekapiliyavuz »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim Jantlardan.Bende alıp Octavia'ya takmıştım.Fiyat gerçekten bedava.17'' için kış lastiği alınmaz o paraya.

Hayırlı satışlar
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;536433
Arkadaşlar jant değişikliği ikinci el aldığım 2011 SuperB aracımın Venüs jantlarını satıyorum. Jantların her birinin durumunu fotoğraflayıp buraya yükleyeceğim ancak şekil olarak neye benzediğini merak eden arkadaşlar için şu linke tıklayınız: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31930

Aracı aldığımda üzerinde gelen sadece 1 kış (3.000 km) kullanılmış kış lastikleri (detayları Pazartesi günü belirtilecek) ile birlikte vereceğim.

Açık ve net söylüyorum jantların hepsinde değil ancak 2 tanesinde belirgin sürtme çiziği (10 cm boyunda her bir jantta 2 adet) var. Ben boyatmak istemediğim için farklı jant düşündüm. Alan arkadaşın jantları boyatmasında fayda var. Fiyatı buna göre uygun tutacağım ve kış lastikleri de bedavaya gelmiş gibi olacak.

Detaylı fotoğraf isteyen arkadaşlar lütfen bahcekapiliyavuz@gmail.com adresimden talep etsinler.

hocam jantlarda herhangi bir sıkıntı var mı çizik dışında. balans tutmama ya da yamulma ezik gibi. resimlerini buraya attığınızda inceleme fırsatımız olacaktır gerçi ama.
Kasım ayı başında yeni superb alma durumum var eğer aracı alırsam jantlara ve lastiklere talip olabilirim.tabii o zamana kadar satılmamış olursa

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jantlar zaten halen aracın üzerinde ve aktif olarak kullanıyorum. En ufak kusurları yok çizikler dışında.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
valla bedava fiyatına, kışlıklar bu sene idare edecek kadar olmasaydı kesin almıştım. düşünen kaçırmasın derim. bu fiyata 17" orjinal jant takımı + lastik kaçmaz

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;536618
Jantlar zaten halen aracın üzerinde ve aktif olarak kullanıyorum. En ufak kusurları yok çizikler dışında.

hocam ben kıslıklara ayrı jant yazlıklara ayrı jant kullanıp lastiklerin olabildiğince tak çıkardan uzak tutulması gerektiğini düşündüğüm için yeni aracı alırsam talip olabilirim. ayrıca sonuçta kışlık lastik bile alsamyalnızca sizin söylediğiniz fiyata gelecektir. ancak aracı almadan jant lastik almak erken olacaktır. ben aracı alırsam ve sizin jantlarda o zamana kadar satılmamış olursa yeniden değerlendirip konuşabiliriz. size hayırlı satışlar.

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı yok. Nasip kısmet işleri bunlar. 3 hafta sonra kışlık jant ve lastiklere geçeceğim bende. Herhangi bir aciliyetim yok.

Çevrimdışı rafy1453

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de talibim. lastiklerin özelliklerini de yazarsanız sevinirim. üretim yılı ve markası nedir? 225/45/17 mi?

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın lastiklerle ilgili detaylı bilgi vereceğim.

Federal 225/45/R17 94W XL - DOT2713 (2013 27. Hafta Üretimi)
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2015, 12:10:44 Gönderen: bahcekapiliyavuz »

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jant ve lastik takımı Can Beye ayrılmıştır. İlk ilgilenen kendisiydi.

Jant ve lastikler Can Beye gönderilmiştir. Hayırlı olsun. Güle güle kullansın.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2015, 18:59:46 Gönderen: bahcekapiliyavuz »

Çevrimdışı ersinkahraman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;536433

merhabalar,

jantlar satıldımı hocam? teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ersin Bey jantları forumdan Can arkadaşımız aldı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...