škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 TSI Triger Set Değişim Zamanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar değişim zamanı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Gerçi araç henüz 42.500 km.de ancak notumuzu alalım. Ayrıca değişim yapan arkadaşlar tecrübelerini bu başlık altında belirtirlerse memnuniyet duyarım. Belki bu işin püf noktaları vardır tecrübe önemlidir.

Örneğin Citroen.de biz arkadaşlara triger setle birlikte muhakkak
 - Devirdaim (su) pompası
 - Soğutma suyu ve
 - Krank ön keçesinin değişmesi gerektiğini tavsiye ederiz.
 Bunun sebebi triger setin 180.000 km ya da 10 yılda değişmesi ve işçiliğin pahalı olması sebebiyledir.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;516310
Arkadaşlar değişim zamanı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Gerçi araç henüz 42.500 km.de ancak notumuzu alalım. Ayrıca değişim yapan arkadaşlar tecrübelerini bu başlık altında belirtirlerse memnuniyet duyarım. Belki bu işin püf noktaları vardır tecrübe önemlidir.

- Devirdaim (su) pompası
 - Soğutma suyu ve
 Bunun sebebi triger setin 180.000 km ya da 10 yılda değişmesi ve işçiliğin pahalı olması sebebiyledir.

Merhabalar,

Birkaç ay önce devirdaim (su) pompasında  yaşadığım sorun nedeniyle bahsetmiş olduğunuz tüm parçalarla beraber triger setini de değiştirdiler. Servis sorumlusu ilerde bir sorun yaşamayalım diye trigeri de değiştirdiklerini söyledi. Hepsi garanti kapmasında yapıldı. Bunun da etkisi vardır belki :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;516310

- Devirdaim (su) pompası
 - Soğutma suyu ve

motorunuz zincirli kayışlı değil o yüzden zincirden ses gelene kadar değişim yapılmıyor

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zincir candir yaa.

(Aslinda cok inansam benim trigeri de zincire ceviririm yaaa :D)

Çevrimdışı kıranardı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle