škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Yakıt Firmasını Tercih Ediyorsunuz ( Dizel ) ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
BP den alan yok mu? Bildiğim kadarıyla bizim araçlara %3 indirim yapılıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snapdragon;557879
BP den alan yok mu? Bildiğim kadarıyla bizim araçlara %3 indirim yapılıyor diye biliyorum.

Ben alıyorum.Her hangi bir fark yok diğer istasyonlarla.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Total kullanıyorum exellium eurodiesel iki arabamda da herhangi bi sorun yok çok memnunum ama sadece tek totalden alıyorum şehir dışında bilmediğim yerlerde opet kullanıyorum

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Shell abartıldığı kadar iyi değil bence, yakıt tüketimi ve menzili kötü.
Total Excellium; TR standartlarını oldukça üzerinde diyebilirim, menzili-performansı çok iyi.
PO-OPET fena değil.
Türkiye Petrollerini pek beğenmedim, performans ve gürültü seviyesi kötü biraz.
BP'nin akaryakıt kalitesi çok tutarsız; özellikle periferdeki şehirlerde kaçak mazot sattığını düşündüğüm istasyonlar var.

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır BP den alıyorum hem dpf temizliği çok az çalışıyor hemde performans iyi markada önemli ama istasyon dahada önemli diye düşünüyorum mümkün oldukça aynı yerden almak gerek

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Merol;557828
Merhabalar, bana Shell i çok övdüler aracın sesi azalıyor performansta artış göreceksin abi diye bende 3 kere üst üste full depo shell yaptım acaba varmı böyle bişe diye ama Opetten üstün bi tarafını göremedim abartıldığı gibi sonra 10 yıllık alışkanlığıma Opete döndüm tekrar birikmiş puanlarımda var hem
yakıt aldıkça o birikiyor en azından.

Kesinlikle shell'in bir artısını görmedim ve ope çok güzel puan veriyor ve çok kampanyası oluyor. Ben güvendiğim için bildiğim yakınen tanıdığım opetten alıyorum ama uzun yolda da opet'ten vazgeçmem. Açıkca güveniyorum.

Evet total'i çok övüyorlar ama ben hiç denemedim total'den. bugüne kadar 1 tane opette sorun yaşadım onu da firmaya bildirdim zaten. Fakat noral olduğunu söyledier. Sorunum da mazoun çok çabuk bitmesiydi. Mesela Shell'den veya Bp'den aldığım yakıtta araba bazen marş almıyor ama opet'ten alınca düzeliyor ki bir tanıdığımın aracı Shell'den aldığı yakıttan dolayı bluemootion arızası verip servise gitmişti.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 10:04:38 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet total'i çok övüyorlar ama ben hiç denemedim total'den. bugüne kadar 1 tane opette sorun yaşadım onu da firmaya bildirdim zaten. Fakat noral olduğunu söyledier. Sorunum da mazoun çok çabuk bitmesiydi. Mesela Shell'den veya Bp'den aldığım yakıtta araba bazen marş almıyor ama opet'ten alınca düzeliyor ki bir tanıdığımın aracı Shell'den aldığı yakıttan dolayı bluemootion arızası verip servise gitmişti.

Çevrimdışı snapdragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende Total kullanıyorum. Total Bölge Müdürlüğü de benzinlik üst katında olduğu için denetim konusunda sıkıntı olmuyor.  Şu ana kadar DPF hiç açmadı. Sürekli aynı yer ve pompadan alıyorum. Yakıt takibi içinde Total'in App store da uygulamasını kullanıyorum. Ayrıca TEB Total kartınız varsa % 5 indirimi var.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia zaten anam babam usulü yağ koysam yakar ama fluence çok yakıt seçiyo memlekette opetten almak zorunda kalıyorum sesi değişiyo arabanın totalden aldığımda hiç sorun yok

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: classi;558119
Bence yakıt firmaları birbirine(shell,opet,bp,total) benzer ama istasyonun güvenilirliği ve iş yapma hacmi daha önemli.Genel olarak totalden memnun millet ama uzun yol yapanlar daha iyi bilir total istasyonları öyle sürekli karşınıza çıkmıyor.Hatta çoğu zaman (sehir içi hariç) sinek avlıyor gibi bir intiba bırakmışlığı da var bende :D

İstanbul-Ankara ve tabii Ankara-İstanbul seyahatlerinde otobanda sadece 1 tane Total istasyonu var. O da dediğiniz gibi, alakasız bir yerde ve genelde boş; istasyona girmek için otobandan ayrılmanız gerekiyor. Sadece 1 kere yakıt aldım o da Teb Total Kart indirimi olsun diye, ancak istasyonda o bile yok. Bir daha da almadım zaten.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;558135
İstanbul-Ankara ve tabii Ankara-İstanbul seyahatlerinde otobanda sadece 1 tane Total istasyonu var. O da dediğiniz gibi, alakasız bir yerde ve genelde boş; istasyona girmek için otobandan ayrılmanız gerekiyor. Sadece 1 kere yakıt aldım o da Teb Total Kart indirimi olsun diye, ancak istasyonda o bile yok. Bir daha da almadım zaten.

O totalin Ankara yönünde olanında harika bi manzara var cafenin arkasında göl ve yemyeşil bi ortam var sırf orda bi çay sigara için durulur:)

Çevrimdışı alyxan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Total excellium kullaniyorum gercekten bu yakitla arac daha atik ve uzun menzil yol yapiyor hemde daha sessiz.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arabam daha 1 aylık
geçtiğimiz o çok soğuk karlı havalarda 100 tl dizel ile 420 km yol gitti (hepsi şehir içinde). shell nitro almıştım, şimdilik iyi gibi, dpf açmadı.

Çevrimdışı yaltunay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snapdragon;557879

Ben de BP'den alıyorum. Özellikle aynı istasyon ve aynı pompa olmasını tercih ediyorum.