škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Yakıt Firmasını Tercih Ediyorsunuz ( Dizel ) ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi Yakıt Firmasını Tercih Ediyorsunuz ( Dizel ) ?

Her kullanıcının belli alışkanlıkları var ancak bazı firmaların da kendine göre kalite standartları belli. skoda servisleri genelde shell total ve petrol ofis ini öneriyor ama siz neyi kullanıyorsunuz. genelde herkesin merak ettiği bir konu. arkadaşlar en azından ankete katılarak skodalarında hangi yakıtla daha barışık olduklarını belirtebilir ve bizleri yönlendirebilir.

ANKETİ SADECE DİZEL ARAÇLAR İÇİN KOYDUM

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar lütfen sadece anketi cevaplarsanız sevinirim.

tercihlerizi ankete giriniz ki yorum takıp etmeyelim.

saygılarımla

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;557481

saygılarımla

Anket nerde?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;557481

saygılarımla

Yorum yapılmadan yaşanan sorunları ve ya memnuniyeti nasıl anlayacağız?

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İnsanlar yorumlarını tecrübelerini de aktarsa konu daha verimli olur diye düşünüyorum.
Saygı ile...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki arkadaşlar ne diyeyim. sorunkarınızı da soyleyın tabıkı amacım kotu değil sadece tercihleri ortaya cıkarabilnekti. tabiki sorubları da anlatın. benim shell den aldığım dizelin totalden 100 km daha erken bitmesi motprun daha sesli çalışması gibi

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SHELL den aldığım yakıt benim de çok hoşuma gitmiyor. Hem araç sesli çalışıyor hem de dpf ışığı yanmasada daha fazla temizlik yapıyor. Ben hep aynı Opet ten alırım yakıtımı. Ordan alınca hem daha sessiz hem de dpf temizliği çok devreye girmiyor.

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracı 0 aldığım günden beri sadece Türkiye Petrolleri (TPPD) mazotunu kullanıyorum ve son derece memnunum.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim akaryakıt istasyonum aldığımdan beri petrol ofisinin Pendik'teki belli bir istasyonu. Sadece ordan alıyorum çokta memnunum. Başkaca 3 senedir sadece iki ayrı petrol ofisinden alışveriş yaptım biri Kayseri biride Yalova'da. Yalova iyiydi ama Kayseri berbattı. O yüzden bence markadan ziyade istasyon Önem arzediyor.

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;557612
SHELL den aldığım yakıt benim de çok hoşuma gitmiyor. Hem araç sesli çalışıyor hem de dpf ışığı yanmasada daha fazla temizlik yapıyor. Ben hep aynı Opet ten alırım yakıtımı. Ordan alınca hem daha sessiz hem de dpf temizliği çok devreye girmiyor.

Merhabalar, bana Shell i çok övdüler aracın sesi azalıyor performansta artış göreceksin abi diye bende 3 kere üst üste full depo shell yaptım acaba varmı böyle bişe diye ama Opetten üstün bi tarafını göremedim abartıldığı gibi sonra 10 yıllık alışkanlığıma Opete döndüm tekrar birikmiş puanlarımda var hem
yakıt aldıkça o birikiyor en azından.