škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

forumdan çıkma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;93144
ben bu forum ile engin'in forumunda yaşamaz oldum bu sorunu ama diğer forumlarda mynet de yaşıyorum,sahibinden.com da da yaşıyorum,ie 8 kullanıyorum ayarlarıda yaptım bilmem ne yapmam gerek?

ayarları sıfırlayabilirsiniz ama dikkat! o zaman bütün IE ile ilgili şifre hatırlama, otomatik tamamlama eski gezilen site isimleri .... de silinir

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de geçmişi temizliyorum daha sonra beni hatırlayıyı işaretleyerek giriş yapıyorum 15 20 dk sonra siteye tekrar girdiğimde benden tekrar giriş yapmamı istiyor bu 1 gün boyunca sürüyor 2. gün anca hatırlıyor çözemedim :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kadir_;247470
Bende de geçmişi temizliyorum daha sonra beni hatırlayıyı işaretleyerek giriş yapıyorum 15 20 dk sonra siteye tekrar girdiğimde benden tekrar giriş yapmamı istiyor bu 1 gün boyunca sürüyor 2. gün anca hatırlıyor çözemedim :)

Full Cookie temizledim, foruma giriş yaptım, beni hatırla düğmesine tıkladım. Peşpeşe 4-5 deneme yaptım, hepsinde hatırladı.

Forumla ilgili bir sorun olsa hepimizde olur  ;)