škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kim Nereden? - Bir Öneri -

um1t · 3 · 2735

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir sabit başlık olsa örneğin,

Admin1 konuyu açsa. Üyelerde konuya cevap olarak nerden olduğunu yazsa. Admin1 ilk msjda kişleri listeye alsa.

Adana Grubu
Nick 1
Nick 2
Nick 3

Ankara Grubu
Nick 77
Nick 85
Nick 99

Yozgat Grubu
vs
vs
vs..

Bu şekilde liste olsa. Konu yeni açılacağı için aktif olan kullanıcılar listeye kendini ekletir.

Herkesin Profilinde nereden olduğu yazıyor elbette ama buradaki düşündüğüm şey şu. Mesela ben Mersinde foruma üye kimler var merak ediyorum. Mersinli üyeleri toplu şekilde görsem,kaç kişi olduğumuzu bilsek buluşma , yardımlaşma gibi aktiviteler düzenleyebiliriz.

Yada diyelim ki şehir dışına çıktım, örneğin Konya'dayım. Aracımda bir sorun oldu Konya'da forumdan arkadas kim var yardım isteyebileceğim diye direk bakabilirim. İlla arıza olmasına da gerek yok.
10 gün sonra diyelim ki Sivas'tayım. Sivaslı arkadaslarla müsayitlerse görüşmek,tanışmak ve bir çaylarını içmek için msj atmak isteyebilirim..

Böyle şeylere faydası olabileceğini düşünüyorum. Mesela bana özelden bir arkdasım msj attı, kısmetse 2 hafta sonra bulundugum yerde olacakmış.Görüşelim mi dedi. Bende Kısmetse tabiki dedim. Sonuçta sloganımız Biz bir Aileyizse böyle bir şey üyelerin kaynasmasına fayda sağlayabilir..  
Teşekkürler..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konumuz acılmıştır. Oradan devam edelim...

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=30504
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...