škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhasebe Programı(Stok-Fatura-Cari Vs)

emrtkn · 30 · 12907

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Logo start tek geçerim kimsete itiraz edemez
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eğer lisanlı alacaksanız iki program tavsiye edeceğim.

1- Akınsoft Wolvow. (http://www.akinsoft.com.tr/)
2- Zirve. (www.zirveyazilim.net/)

Netsis kullanmadım. Çevremden çok övgü aldığı için öneriyorum.
Akınsoft Wolvox Paket 5 i İki yıldır kullanıyorum.
Programda çok kullanışlı. Fatura açıkken stok envabterinize, cari  borçlara , hareketlere hepsine bakabilirsiniz. Her bir işlemi sekmeyle  ayırıyor zaten. Ben Wolvox 6 Kullanıyorum ama 7 si çıktı şimdi. Firebird  haberleşme sisteminde büyük bir yenilenme yapılmış. bizde ilerleyen  zamanlarda geçeriz herhalde.

Ofisinizde başka bilgisayarlarda varsa client alarak diğer ağdaki pc dede kullanabilirsiniz.
Kullanıcı yetkilendirme olduğu için karşı taraf istemediğiniz menülere giremez.

En önemliside müşteri memnuniyeti. istediğiniz zaman telefonla detaylı  şekilde yardımcı oluyorlar hatta sorun çözülene kadar peşinizi  bırakmıyorlar. :) tavsiye ederim. ama kefil olmam.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
veresiye adlı program çok iyi iş görürse kullan hemde ücretsiz.

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de restorantımız için stok programı arıyorum. Uygun fiyatlı yada ücretsiz olursa süper olur. Tavsiye edebileceğiniz bir program var mı?

Akınsoft biraz donma yapıyor dedi kullanan bir arkadaş.

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -yağmuradam-;351052
Ben de restorantımız için stok programı arıyorum. Uygun fiyatlı yada ücretsiz olursa süper olur. Tavsiye edebileceğiniz bir program var mı?

Akınsoft biraz donma yapıyor dedi kullanan bir arkadaş.

donma sorunundan kasıt nedir bilmiyorum ama sekmeleri çoğaltırsanız seçtiğiniz bölümün gelmesi biraz zaman alıyor. (1 sn kadar) ama o süre içerisinde siz klavyeden işlem yaparsanız sistem onları uyguluyor. mesela yurt içi satış faturası dediniz daha pencere açılmadan, enter,cari adı, alt+f6 , stok kart adı nı yazmaya başlarsanız problem olmuyor. program açıldığında bütün yaptıklarınızı hazırlıyor ekrana. :)

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RadaR65;351081
donma sorunundan kasıt nedir bilmiyorum ama sekmeleri çoğaltırsanız seçtiğiniz bölümün gelmesi biraz zaman alıyor. (1 sn kadar) ama o süre içerisinde siz klavyeden işlem yaparsanız sistem onları uyguluyor. mesela yurt içi satış faturası dediniz daha pencere açılmadan, enter,cari adı, alt+f6 , stok kart adı nı yazmaya başlarsanız problem olmuyor. program açıldığında bütün yaptıklarınızı hazırlıyor ekrana. :)

Teşekkürler bilgilendirme için.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Odun Bükücü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bahsedilen ofisassist muhasebe programını incelemelerim sonucunda bu gün sitesinden denemek için satın aldım (en fazla 39 liram gider diye düşündüm) çok kısa süre içerisinde bana dönüş yaptılar 1-2 saat sürmeden programı kullanmaya başladım ilgilerinden gayet memnun kaldım destek konusunda sorun yaşamayacağımı zannediyorum kullanımıda gayet kolay verdiği tavsiyelerinden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum..
incelemek isteyenler için  https://www.ofisassist.com/muhasebe-programi.html

Çevrimdışı orhannazim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tüm muhasebe programları aynı. Farklılık arıyor isen onelee akıllı muhasebe programını tavsiye ederim. Sanki her şeyi önceden biliyorsun. Enteresan bir işleyişi var. Sanal Asistan Modülünü incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Akınsoft Wolvox kullanıyorum. Fakat gelecek yıl başında Logo alacağız. Aynı anda iki fatura açamıyorsunuz hesap edin, geri kalan eksikliklerini hiç yazmıyorum bile..

Sent from my iPhone using Tapatalk
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı maxpaynen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Firmatik Ön Muhasebe programını deneyebilirsiniz. https://firmatik.com/on-muhasebe-programi.html adresinden ürünle ilgili ayrıntıları görebilirsiniz.

Daha basit bişey isterseniz Cari Kasa programını https://firmatik.com/cari-kasa-programi.html adresinden inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz program konusundada şöyle bir bilgi vereyim. Ücretsiz diye alırsınız kullanmaya başlarsınız, alışırsınız, sonra bi bakmışsınız program kapanı vermiş. EE noldu, Yıllık ücret vericeksin, veya dönem aktarmanız gerekiyo .....