škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I aracımın kırık olan sağ ızgarasınıda aldım

trio · 12 · 8746

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar orta ızgarayı yenilemiştim sıfırı ile sol sağlam sağ ızgaram da kırıktı
ve nihayet onuda yeniledim internetten 2. el buldum Konya dan geldi bugün ve montajladım 80 tl ye aldım pırıl pırıl hiçbir kusur yok tamir yada revizyon görmemiş, hepsi sağlam ve çalışıyor artık. Yenisi 160 ila 180 tl arasında değişiyordu usd kuruna göre buda yeniden farksız gibi zaten.

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Konyada yaşıyorum bulamıyorum :) hayırlı olsun bende sağ-sol alacağım da site linki varsa atabilir misiniz?

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda çıkma  skoda yedek parcasi satan başoğlu otomotiv var en son baktigimda 3 adet sol vardı ama sag yoktu bir sorun fiyatta buydu ikisini birden ayni anda bulamasanızda takip edince zamanla hepsi tamamlanıyor.

Çevrimdışı kruppmak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşım,eğer size gerekmiyorsa söktüğünüz arızalı olan sağ ızgarayı bana satabilirmisiniz,belki iki ızgaradan bir tane çıkarıp arabama takabılirim.Saygılar.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kruppmak;554755
Değerli arkadaşım,eğer size gerekmiyorsa söktüğünüz arızalı olan sağ ızgarayı bana satabilirmisiniz,belki iki ızgaradan bir tane çıkarıp arabama takabılirim.Saygılar.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29589
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kruppmak;554755

Merhaba benim sağ ızgara komple arızalıydı kapalı şekilde hepsi japonlanmış durumda sadece dekoratif olarak duruyordu lazımsa yollarım ama yinede ücret söz konusu değil.

Çevrimdışı ozgur81

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba [MENTION=10299]trio[/MENTION]
Bana da orta havalandırma lazım nerden temin ettiniz irtibat bilgisi veya link varmı

Çevrimdışı ozcanak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracında sağ ve ortadaki ızgara arızalı, İnternetten çıkma aramama rağmen bulamadım. Yan Sanayi de olsa olur dedim. Onuda bulamadım.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozcanak;595776
Benim aracında sağ ve ortadaki ızgara arızalı, İnternetten çıkma aramama rağmen bulamadım. Yan Sanayi de olsa olur dedim. Onuda bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-6y0-819-702-skoda-fabia-sag-havalandirma-izgarasi-271428131/detay

Çevrimdışı YakupEFE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hakan3307

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabia 1 için üfleme izgarası ne çıkma ne bişey bulamıyorum. Bildiğiniz yer var mi?