škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri görüş kamerası montajı

orkodem · 84 · 126790

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;625240
Anlamsız tartışmanın gereği yok. ₺ 100,000'lik aracın vergiler hariç fiyatı ₺ 55,000. Bunu da güncel Euro kuruna bölerseniz € 13,000 (Euro) yapar. Bu arabayı Almanya'da %19 KDV ile alacağınız için, Almanya'da bir işçinin 11 aylık asgari ücretine tekabül eder. Senin ülkende asgari ücretli yemeyip içmeyip 72 ayda aldığı arabayı, bizi kıskanan Alman işçisi 11 ayda alıyor. Fark 6.5 kat. Almanya bizi kıskanmakta haklı!

Burada eleştirilecek nokta araba satıcıları değil üreticiden fazla vergi alan ve Türk Lirasını Euro karşısında değersizleştiren ülkeyi yöneten siyasilerdir.

Halkımızın ön park sensörüne verdiği tepkinin onda birini MTV artışına vermeyeceğine eminim. Çünkü başıma bir iş gelir, dava açılır vs. diye korkar. Haksızlıklar karşısında ses çıkartamaz. Sonra da gider Yüce Auto'nun arkasından atar.

aynı tepkıyı mtv ıcın bıle verdım hatta malatya beledıyesının yaptıgı 10 kurusluk zam ıcın bıle bır suru ugrastım bundan emın olabılırsınız baskaları gıbı yalakalık yapıp para verırı alırım deyıp at gozlugu ıle bakmıyorum olaylara.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/h06GA-Bbm7E ben bu arkadaşa yaptırdım. Yaklaşık 3 ay oldu. Montajı da kodlamayi da yaptı. Sağolsun. Çok memnunum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625281
https://youtu.be/h06GA-Bbm7E ben bu arkadaşa yaptırdım. Yaklaşık 3 ay oldu. Montajı da kodlamayi da yaptı. Sağolsun. Çok memnunum

hocam başka araç forumunda yakaladım sizi ama tam merak ettiğim şey buraya denk geldi :) bu işlem garantiyi etkiliyor mu bir bilginiz var mı?

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende dışarıda yaptırdım garantiyi etkilemiyor. Bilginiz olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı delirecem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625281

Ekrandaki kılavuz çizgiler hareket ediyor mu.bazi sonradan takılan kameralarda hareket eden_etmeyen tipleri var diye görmüştüm. Doğrumu acaba

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15685]delirecem[/MENTION] o bolero nun sürümü ile ilgili. Benim fabia da etmiyor ama arkadaşın yine montajını yaptığı oktavia da ediyordu. Senin araçta da eder
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 09:33:24 Gönderen: Baysun »

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;625309
hocam başka araç forumunda yakaladım sizi ama tam merak ettiğim şey buraya denk geldi :) bu işlem garantiyi etkiliyor mu bir bilginiz var mı?
[MENTION=15281]coxcomb[/MENTION] sanmam uzatılmış garanti için gitmitim servis te gördüler birşey demediler

Çevrimdışı mftuysuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;624409
Sarı yeşil mavi çizgiler yok mu kamerada. direksiyon hareketiyle adaptif hareket ediyor hani

Benim ekranda çizgiler yok ama bence gerekte yok. Sensörlerle birlikte gayet kullanışlı oldu.

Çevrimdışı delirecem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün kodiaq aracım için geri görüş kamerasını sordum yukarda videoda uygulama yapan yere. Cizgisiz kamera için 500 çizgili kamera için 1600 tl fiyat verdi. Bu iş için 1600 verilmez. Bana göre de (eski aracimda alıştığım için) cizgisiz bomboş kamerayı baglatmaya gerek yok dedim ve olayı kapadım

Çevrimdışı satay2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar vag com ile boleroda  geri görüş kamerasını aktif eden varmı, kablom var ama nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum, kod bulamıyorum yardım edecek biri yokmu

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: satay2;631247
Arkadaşlar vag com ile boleroda  geri görüş kamerasını aktif eden varmı, kablom var ama nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum, kod bulamıyorum yardım edecek biri yokmu

http://www.stemei.de sitesine baktınız mı orda vardı diye hatırlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Kartal25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bende trabzondayim 2015 octavia ma geri gorus taktirmak istiyorum trabzonda nerede bu usta

2015 model aracima geri gorus taktirmak istiyorum acaba trabzonda bu islemi iyi yapan usta tanidigi olan varmi arkadaslar birde ne kadara mal olur bu islem bana

Çevrimdışı mehtan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kartal25;632134
Hocam bende trabzondayim 2015 octavia ma geri gorus taktirmak istiyorum trabzonda nerede bu usta

2015 model aracima geri gorus taktirmak istiyorum acaba trabzonda bu islemi iyi yapan usta tanidigi olan varmi arkadaslar birde ne kadara mal olur bu islem bana
Ben dün Diyarbakır ARM Skoda servisinde hem yıllık bakımını yaptırdım, hemde geri görüş kamerası taktırdım. Gayet güzel ve memnun kaldım. İlgi ve alaka da güzeldi.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kartal25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehtan;632186
Ben dün Diyarbakır ARM Skoda servisinde hem yıllık bakımını yaptırdım, hemde geri görüş kamerası taktırdım. Gayet güzel ve memnun kaldım. İlgi ve alaka da güzeldi.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ben trabzondaki yetkili servise sordum oyle bir islem yapamayacaklarini soylediler benim icin sorun yokta hanim cok istiyor napacam bilemedim