škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nokia E71 navigasyon yardım

Ziyaretçi · 15 · 8879

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
geçen hafta halam hediye nokia E71 getirdi orda alırken navigasyon yükletmişler ama arabada kullanmaya kalkınca internet erişim izni istiyo bende her yerde net kulanamıyorum sadece netten güncelledikten sonra internet istemeden kullanabileceğim bi navigasyon programı varmı E71 için varsa yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanımhaberde araştır vardır mutlaka ben 5800 için buldum bitane adam sayfalarca nasıl kurulduğunu anlatmış tırstım yüklemedim:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;129413
Donanımhaberde araştır vardır mutlaka ben 5800 için buldum bitane adam sayfalarca nasıl kurulduğunu anlatmış tırstım yüklemedim:D

kardeşim öyle oyun alıp yüklemezdi kurulumu zor diye ben beş dakkada hallederdim:Dgözün korkmasın biraz bilgisayar bilgisi rahatlatıyo:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;129415
kardeşim öyle oyun alıp yüklemezdi kurulumu zor diye ben beş dakkada hallederdim:Dgözün korkmasın biraz bilgisayar bilgisi rahatlatıyo:D

birde tam yüklerken elektrik kesiklirse babayı yiyosun:Dtelefon çöp oluyor:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;129416
birde tam yüklerken elektrik kesiklirse babayı yiyosun:Dtelefon çöp oluyor:D

başıma gelmemiş bişey değil:D N73 yazılım güncellerken gitti telefoncu bi abim var gititm dükkanına kablosunu verdi hallet sen dedi kurcalaya kurcalaya yaptım:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;129417
başıma gelmemiş bişey değil:D N73 yazılım güncellerken gitti telefoncu bi abim var gititm dükkanına kablosunu verdi hallet sen dedi kurcalaya kurcalaya yaptım:D

Bizim 5800larfabrika çıkışı sorunlu zaten yada bana sorunlusu denk geldi:Dbirde güncelleme sırasında elektrik felan kesilirse telefon alanda olmaz evdeki 3310 na kalırız:++:

06lkn66

• Ziyaretçi
E71 e bişey olursa babam beni keser bana htc hd2 gelmişti dokunmatik mesaj yazamam diye değiştim ama telefonuma zarar gelirse evi terket dedi:D

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ücretsiz olan yazılmları kırmak gerekiyor diye biliyorum iphone için yle en azından. bulamazsanız en mantıklısı aylık internet paketi almak 100mb lık

06lkn66

• Ziyaretçi
sürekli kullanacak olsam öyle yapacamda kırk yılda bir kullanım içinde para ödemek istemiyorum

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
normalde de çok işe yarıyor ama int paketi birsey lazım oluyor bakman gerekiyor fln onun dışında mail facebook fln :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanım klavuzunu okumadığın çok belli :D

Ayarlardan konumlamaya gir şebeke tabanlı GPS i kapat sadece tümleşik açık kalsın o zaman konturun gitmez merak etme :)

Donanım haberde Reis-i eagles nickli birisi var ona danış o yardımcı olur

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Öncelikle Kontör / Para gitmemesi için konumlama yöntemlerine girip ordan sadece TÜMLEŞİK GPS işaretli olucak o ayar yapılmadıysa tümleşik yardımcı ve şebeke işaretlidir bunlar ise Kontör veya Para götürür sadece Tümleşik GPS seçerseniz sadece uydu ile bağlantı kuracaktır...Bundan sonra Navigasyona girdiğiniz şebeke bağlantısı istese bile siz onayı yine verin yoksa navigasyon açılmaz onayı verdikten sonra sağ altta uydu sinyali görünür ordan uyduya bağlanıp bağlanmadığını görebilirsin uydu bağlantısı gerçekleştiğinde ise navgasyonu başlatabilirsin ;)

2 yıldır navigasyonlu telefon kullanıyorum ilk telefonum N79 ve onda çok uğraşmıştım REİS-Eagles diye biri var onun sayesinde GARMİN kurmuştum 2 hafta önce ise X6 aldım ve onda sınırsız Ovi Maps geldi onu kullanıyorum ;)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2010, 20:38:30 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;129646
Kullanım klavuzunu okumadığın çok belli :D

Ayarlardan konumlamaya gir şebeke tabanlı GPS i kapat sadece tümleşik açık kalsın o zaman konturun gitmez merak etme :)

Donanım haberde Reis-i eagles nickli birisi var ona danış o yardımcı olur

almanca bilgim olsa sormamda almanca bilmiyom:Dtel almanyadan geldi dilini türkçe yapana kadar göbeğim çatladı orda kuzen açmış kurcalamış biraz türkçe yapmadan koymuş bavula:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
e71 kullanmadım ama Araçlar>Ayarlar>Genel>Kişileştirme>Dil

Bu da almancası

Extras> Einstellungen> Allgemein> Personifikation> Sprache

Bak o kadar uğraştım :D:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;129675
e71 kullanmadım ama Araçlar>Ayarlar>Genel>Kişileştirme>Dil

Bu da almancası

Extras> Einstellungen> Allgemein> Personifikation> Sprache

Bak o kadar uğraştım :D:D

artık çok geç almanca dili bile sildim telden olurda yanlışlıkla geçirmesinler uğraşmayım diye ama yinede sağol:D