škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster aracımın müzik sistemini biraz daha iyi duruma getirmek istiyorum. Yardım (:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Başlıktada dediğim gibi Roomster aracımın müzik sistemini biraz daha iyi duruma  getirmek istiyorum, fakat orijinalligini bozmakta istemiyorum. Sizce nasıl bir uygulama yapmalıym şimdiden teşekkürler. Teyp ve Hoparlörlerimi değiştirmekte istemiyorum bu sisteme nasıl Subwoofer ve Amfi eklerimm ?

Aracımında bulunan Teyp bu ;

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2012, 15:41:25 Gönderen: 34HL3797 »

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teyp değiştirerek ses kalitesinde çok fazla  verim alacağınızı sanmıyorum ama eğer uygunsa rcd 510 tkılabilir ses için ise amfi ve compenantlarla desteklemeniz gerekmekte teybi

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teyp ve Hoparlörlerimi değiştirmekte istemiyorum Bu orjinal Teyp e amfi ve subwoofer eklenemez mi ?

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Yerinizde olsam teybe ve hoperlorlere dokunmadan gider koltuğun altına konulan slim aktif subwoofer alırdım..

Şuan en çok satılan ses sistemi ürünüdür.. Bir çok yakınımın aracına aldık hepside gayet memnun.

Sesi çok güzel bir şekilde toklaştırıyor,hoperlorlerin ses çıkışını arttırıyor,yer kaplamıyor.. Bagaja Bass kutusu,amfi vb. koymayada gerek kalmıyor.

Fiyatları 400-600 tl arasında değişmekte.. Pioneer ve Alpin öneririm.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
büyük ihitmal eklenebilir arkasında çıkış olmasa bile bir şekilde aparat vs uydurup yapıyorlar laguna 2 gibi karısık bir ses sistemine sahip araçta yaptırmıştım bunda da yaparlar heralde

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dönüştürücüler var 30-40TL'ye. Alırsan amfi ve subwoofer ekleyebilirsin. Octinin orjinal teypine öyle yaptım ben. Seste herhangi bir bozukluk, kalitesizlik gibi bir durum olmadı

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;313313
Yerinizde olsam teybe ve hoperlorlere dokunmadan gider koltuğun altına konulan slim aktif subwoofer alırdım..

Şuan en çok satılan ses sistemi ürünüdür.. Bir çok yakınımın aracına aldık hepside gayet memnun.

Sesi çok güzel bir şekilde toklaştırıyor,hoperlorlerin ses çıkışını arttırıyor,yer kaplamıyor.. Bagaja Bass kutusu,amfi vb. koymayada gerek kalmıyor.

slim aktif subwooferla ilgili internette pek bişey bulamadım. Bu sistemle ilgili bilgiye nerden ulaşabilirim ?

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: 34HL3797;313322
slim aktif subwooferla ilgili internette pek bişey bulamadım. Bu sistemle ilgili bilgiye nerden ulaşabilirim ?

İnternette varmı yokmu bilmiyorum ancak şuan Araçta yer kaplamasın diyip orjinalliğide bozmadan yapılabilicek en optimum şey..

İnternette varmı yokmu bilmiyorum

Oto aksesuarcılar - ses sistemi yapan yerlerde mevcut.

Koltuğun altına koyduğunuzda alttan bası hissediyosunuz :++:

Çevrimdışı 34HL3797

• VIP
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Duratec;313313

Alıntı yapılan: Duratec;313324
İnternette varmı yokmu bilmiyorum ancak şuan Araçta yer kaplamasın diyip orjinalliğide bozmadan yapılabilicek en optimum şey..

İnternette varmı yokmu bilmiyorum

Oto aksesuarcılar - ses sistemi yapan yerlerde mevcut.

Koltuğun altına koyduğunuzda alttan bası hissediyosunuz :++:

Teşekkür ederim bunu araştırıcam. Tatlı bi bass sesi duymak iyi oluo arabada :D:++::++::)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlar 400-600 arası denmiş o fiyat aralığında komple amfi subwoofer compenant sistem yapılabilir sırf yer kaplamıyor diye o fiyat biraz fazla bence. orj hoparlorler i değiştirmek istemiyorum demişsiniz fakat arada çok büyük fark var en azından 1 çift alıp değiştrmek en mantıklısı hazır amfi woofer olayına girdikten sonra

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle arka kapılarda hoparlör yok bilgin olsun. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[FONT="]16CM  PROFESYONEL CROSS OVER'LI KOPMPENANT TAKIMI = piranha    
[/FONT]
[FONT="]600WAT PROFESYONEL OVAL KOLON     = Jameson [/FONT]

[FONT="] :++::++:

[/FONT]

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
compenant çok pahalı bir sey değil 120-150 tl arası jbl ler mevcut amfi bası kaldırsın yeter :) genelde komple set satanlar garanti de veriyor diye biliyorum

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracın orjinal ana ünite kapı hoharlörlerini kullanar en güzel ses (duratec) arkadaşın da önerdigi tip aktif sub wofer kullana bilirsiniz .diger sistemlerde ampli, companent, sub wofer kullanırsanız ses daha canlı ve güçlü olur ama bir sürü kablo aracın sagı solu sökmek gerekir ve bagajda yer kaybı olur .http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/alpine-swe-1000-20cm-aktif-subwoofer-41509500
bu ürüne baka bilirsiniz.
[SIGPIC][/SIGPIC]