škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yenilenen müzik sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
görtüntü ve kullanışlılık açısından çok daha iyi olmuş fakat l5 den snra o wooferın tatmin etceğini sanmıyorum :) en yakın zamanda değişir zaten elinize sağlık :ok:

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doktor bu ne :)
güle güle kullanın.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı wolf123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Süper olmuş elinize sağlık benimde arkada kocaman bir bas kutusu var şu ana kadar idare ediyorduk ancak bagajda ailemizin yeni ferdinin ferrarisi :) vs için yer açmam gerekiyor.Ses kalitesinide gümbürtüden çok düşük seslerde her tınıyı orkestra gibi dinlemek  4 kapıya infinity yada earthquake kompnent takacağım  ancak arkada bas olmadan sanki pek tatmin etmeyeceğini düşündüğümden bagajdaki çamurluk boşluğunu değerlendirerek birşeyler yapmak istiyorum bu konuda mdf polyester malzeme kullanarak araca kesip biçmeden yapabilecek bir yer biliyormusunuz sistem aşağıdaki resimdeki gibi olmasını arzu ediyorum  

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;315146
görtüntü ve kullanışlılık açısından çok daha iyi olmuş fakat l5 den snra o wooferın tatmin etceğini sanmıyorum :) en yakın zamanda değişir zaten elinize sağlık :ok:

Teşekkürler sub woofer geçici olarak taktım ölçü almak için l5 sub in ses şiddeti olarak zaten yerini tutmaz ben biraz daha ses kalitesine odaklı bir sistem kurmaya çalışıyorum.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wolf123;315800
Süper olmuş elinize sağlık benimde arkada kocaman bir bas kutusu var şu ana kadar idare ediyorduk ancak bagajda ailemizin yeni ferdinin ferrarisi :) vs için yer açmam gerekiyor.Ses kalitesinide gümbürtüden çok düşük seslerde her tınıyı orkestra gibi dinlemek  4 kapıya infinity yada earthquake kompnent takacağım  ancak arkada bas olmadan sanki pek tatmin etmeyeceğini düşündüğümden bagajdaki çamurluk boşluğunu değerlendirerek birşeyler yapmak istiyorum bu konuda mdf polyester malzeme kullanarak araca kesip biçmeden yapabilecek bir yer biliyormusunuz sistem aşağıdaki resimdeki gibi olmasını arzu ediyorum  

düşündügünüz sistem için 4 kapıya hoparlör koymanıza gerek yok ön tarafa biraz kaliteli bir 2yollu yada araca uyuyorsa 3 yallu  companet bagajada bir sub woofeer takabilirsin resimdeki uygulama çok zor degil mdf kasa kabartmalar polyester yada köpük ile yapılabilir .benim kurdugum sistemde aracın hiçbir yeri kesilmedi söktügümde çıkarttıklarımı aynen takıcam.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı wolf123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aaaylmaz;316935
düşündügünüz sistem için 4 kapıya hoparlör koymanıza gerek yok ön tarafa biraz kaliteli bir 2yollu yada araca uyuyorsa 3 yallu  companet bagajada bir sub woofeer takabilirsin resimdeki uygulama çok zor degil mdf kasa kabartmalar polyester yada köpük ile yapılabilir .benim kurdugum sistemde aracın hiçbir yeri kesilmedi söktügümde çıkarttıklarımı aynen takıcam.

Konuyu biraz daha iyi anlamak için soruyorum , şu 2 yollu ve 3 yollu konusunda tereddüte düştüm yazınızı okuduktan sonra 2 yollu komponent bu linkteki gibi bir şeymi http://caraudiomag.com/pictures/infinity-component-speakers , birde 3 yollu olana bir örnek verebilirmisiniz.

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wolf123;317161
Konuyu biraz daha iyi anlamak için soruyorum , şu 2 yollu ve 3 yollu konusunda tereddüte düştüm yazınızı okuduktan sonra 2 yollu komponent bu linkteki gibi bir şeymi http://caraudiomag.com/pictures/infinity-component-speakers , birde 3 yollu olana bir örnek verebilirmisiniz.

aracınız megan 3 galiba ön tarafta kaç hoparlör yeri var bilmiyorum iki yollu sistem genelde daha rahat kurulur orjinal hoparlör yerlerini kullanırsınız
http://www.aktepesound.com/?urun-1333-DLS-GOTHIA-6-2-2-YOLLU-COMPONENT-SiSTEM.html
http://www.aktepesound.com/?urun-1326-DLS-UP36I-3-YOLLU-COMPONENT-SiSTEM.html
linkte iki örnek var daha hasaplı olanda var pahalı olanda .aslında bu müzik sistemi işide detailng işi virüs çok çeşit ve seçenek var .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Müzisyenistçi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Müzik sisteminizi çok başarılı buldum. Artık müzik dinlemek sizin için bir zevk olsa gerek :)

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Müzisyenistçi;318856
Müzik sisteminizi çok başarılı buldum. Artık müzik dinlemek sizin için bir zevk olsa gerek :)

arbada müzik dinlemek benim için büyük zevk bu işde hobi.çocoklugumdan beri ugraşıyorum.
[SIGPIC][/SIGPIC]