škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

mediamarket'te sistem kurmuşlar.almalımıyım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 04OctaviaElegance

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yine bir cinslikle karşınızdayım :++:
sayın üstadlar son vakitlerde iyice kafaya koydum yolculuklarımın araba içinde biraz daha keyifli geçmesini istiyorum.
16/09/2011 tarihinde bursa nilparkta mediamarkete girdim ve JBL 1000w. subwoofer edison 2000w anfi ve alpine 280w kablo seti vs. 350 TL idi ve ucuzluğu kafamı karıştırdı.
bunları alıp sistemi JBL 1000w. subwoofer edison 2000w. anfi ve Lg LAS-6931 3 Yollu Hoparlör ile kursam.
alpine'leri hiç kullanmadan satsam.JBL edison ve LG ile iyi bir sistem kurmuş olurmuyum. ön hoparlör ve teybimde zaten LG marka.
350 TL bana iyi fiyatmış gibi geldi.ne dersiniz gidip alayım mı?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam alpine lg den iyidir. Sistem çok iyi ya. Anfi ile woofer kanıma girdi şimdi . :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
edison 950w lık 5 kanal jbl 1000 lik bass 2 takımda kapılarda jbl comp. sistemi kullanıyorum orjinal mp3 çalar ile ve ses ciddi oranda tok ve güzel ki anfiye 250 bass ve kabine 150 tl comp. takımına 70 tl vermiştim kablolar 75 montaj içinde 25 tl ödemiştim fiyat gayet makul kesinlikle tavsiye ederim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı 04OctaviaElegance

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok fazla bütçem yok fakat LG'nin rms 70w. olduğu için daha güzel ses çıkarabilir diye tahmin ediyorum.çünkü alpine'lerin rms 45w.
alpine'leri mecbur almak zorundayım çünkü set halinde. :)
alpinelerin kutusunu açmadan satarım diye düşünüyorum.LG daha cezbedici :)