škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoya Pioneer cs-363 ses sistemi taktım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
   Abilerim bugün arabaya Pioneer in cs-363 model woofer hoparlörünü  taktım arabadan duymadığım sesi bu hoparlörlerle duydum ama şöle bi  sorun var bu hoparlörler kutusuyla bagajda çok yer kaplıyor babamda  biraz şikayetçi sizce ne yapmalıyım kutusundan çıkarmak istemiyorum ses  kaybı olacak diye sizce ne yapayım videosunu yarın koyacağım

buda temsili foto;

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2011, 22:31:50 Gönderen: ''V/RS'' »
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lise yıllarımı aklıma getirdin o zaman favorittede vardı ön konsol altına monte etmiştim çözüm yolunu bulamazsın, araba işi görsellik ister,ipin ucunu kaçırma, biriktir paranı arka kapılara taktır ama araba senin yaşında olduğu için kapıda tıkırtılar başlıcaktır. O yüzden yine başa dönüyoruz. arka pandizot'a 2 tane tiss, bir kabin yeter. Orjinalliği bozar görüntü kirliliği yaparsın bu tür işlerle. :) hemen1 sokak üstümüzde tamamen orjinal 89 şahin var krem rengi. sadece ön farları sarı pırıl pırıl ne kadar ilgi çekiyor bakan bir daha bakıyor. Ama birde aynı sokakta yine 89 model bir şahin var oda gözü gibi bakıyor yıkıyo parlatıyo ama tampon eklentileri rüzgarlığı bilmemnesi kimse dönüpte bakmaz üstüne çok para harcamış ama belli, egsoz seside sadece grültü kirliliği yaratıyor. Orjinallikten şaşma kardeşim,kolonu falan ekle içerde koltuk döşemeleri vs. jantlar basıklığı falan insanın hoşuna giden şeyler tabikide yap, ama görüntüyü bozma abi tavsiyesi :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;240272
Lise yıllarımı aklıma getirdin o zaman favorittede vardı ön konsol altına monte etmiştim çözüm yolunu bulamazsın, araba işi görsellik ister,ipin ucunu kaçırma, biriktir paranı arka kapılara taktır ama araba senin yaşında olduğu için kapıda tıkırtılar başlıcaktır. O yüzden yine başa dönüyoruz. arka pandizot'a 2 tane tiss, bir kabin yeter. Orjinalliği bozar görüntü kirliliği yaparsın bu tür işlerle. :) hemen1 sokak üstümüzde tamamen orjinal 89 şahin var krem rengi. sadece ön farları sarı pırıl pırıl ne kadar ilgi çekiyor bakan bir daha bakıyor. Ama birde aynı sokakta yine 89 model bir şahin var oda gözü gibi bakıyor yıkıyo parlatıyo ama tampon eklentileri rüzgarlığı bilmemnesi kimse dönüpte bakmaz üstüne çok para harcamış ama belli, egsoz seside sadece grültü kirliliği yaratıyor. Orjinallikten şaşma kardeşim,kolonu falan ekle içerde koltuk döşemeleri vs. jantlar basıklığı falan insanın hoşuna giden şeyler tabikide yap, ama görüntüyü bozma abi tavsiyesi :)

yok abi fazla orjinalini bozmayacam erhan abininki kadar olsa kafi bana :) bu arada buda bagajda kapladığı yer
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ve video :) bilgisayarında ses sistemi olmayanlar anlamayacaktır :)

http://www.youtube.com/watch?v=-mB6-agcSt4
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses güzel çıkar, birşey diyemem ama yakışmıyor hani. Favorit accayip bir araba, gözüm gibi bakıyordum ona, satıyormusun diyenlerin haddi hesabı yok zaten,saç jant koysam birde şu anki elimde olan ürünleri kullansam belki garaj arabası gibi dururdu :) ukalalık gibi olucak ama favorite özenle bakan nadir kişilerden biriydim. Kıymetini bilirim. Ona yakışan şeyler yap Erhan'ı dersen onun el emeği çok fazla o arabada, paradan cok el emeği var. ;)

Benim pehlivandan iki foto upload ettim,belki yardımı olur.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
senin arabanda güzelmis abim yalnız benimkiler bagajda çok yer kaplıyorlar varmı bir çözümün :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaptığı yorumlar için birtek gökçen abime teşekkür ederim diğerlerinin birşey yazmasına gerek yok ;)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;240707
senin arabanda güzelmis abim yalnız benimkiler bagajda çok yer kaplıyorlar varmı bir çözümün :D

Sadece ses sistemlerinin satıldığı noktalarda pandizot yaparlar el yapımı, gir içeri konuş bagajım ufak yer kaplamasını istemiyorum de, güzel bir takım koyarlar oraya,çok birşey demezler ama fiyat pahalı gelirse bu şekilde devam başka yolu yok :)

Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;240854
yaptığı yorumlar için birtek gökçen abime teşekkür ederim diğerlerinin birşey yazmasına gerek yok ;)

Rica ederim Burak, bu aralar yaz mevsiminde olduğumuz için forumda pek online olamıyor millet ;)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;240963
Sadece ses sistemlerinin satıldığı noktalarda pandizot yaparlar el yapımı, gir içeri konuş bagajım ufak yer kaplamasını istemiyorum de, güzel bir takım koyarlar oraya,çok birşey demezler ama fiyat pahalı gelirse bu şekilde devam başka yolu yok :)

Rica ederim Burak, bu aralar yaz mevsiminde olduğumuz için forumda pek online olamıyor millet ;)
ya peki ben bu hoparlörleri kutusundan çıkarıp pandizota gömersem bu bass seslerini aynı şekilde alabilirmiyim ben aynı sesi alamam diye korkuyorum sadece ..
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
burak kralsın paylasımları bekliyoruz  kardesim
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;240991
burak kralsın paylasımları bekliyoruz  kardesim

sağol abicim kral olan sizsiniz :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;240970
ya peki ben bu hoparlörleri kutusundan çıkarıp pandizota gömersem bu bass seslerini aynı şekilde alabilirmiyim ben aynı sesi alamam diye korkuyorum sadece ..
pandizot tan kastım sadece bagajda duran tabla şekli değil, ayrı bir taraf yapıyolar, kabinsiz verim alamazsın kolonun etrafı tamamen kapalı olcak bass vursun dersende bass için delik açacaksın. Uzun iş bunu işin erbablarına yaptırmak lazım ;)
Ben bu şekilde yaptırıcam örneğin,

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vaay bu güzelmis abi yaptırınca fiyat hakkında benide bilgilendirirsen sevinirim :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;241070
vaay bu güzelmis abi yaptırınca fiyat hakkında benide bilgilendirirsen sevinirim :)

İnşallah onunda zamanı gelicek daha arka kapılarım boş oraya mid takımı almam lazım, iyiki dinamik donanım almışım ona rağmen yapılcak işler çok :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;241088
İnşallah onunda zamanı gelicek daha arka kapılarım boş oraya mid takımı almam lazım, iyiki dinamik donanım almışım ona rağmen yapılcak işler çok :)
bende bi twetter almam lazım bass çok olunca sözler anlaşılmıyo yaf :++::rock1:
SKODA FAVORIT 136L VRS