škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favo hoparlörlendi :D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim favoda normalde arkada 2 tane yuvarlak üstünde güya 200 Watt yazan  ama sesi gerçekten güzel veren hoparlörler vardı 3 gün önce yine güya  650 Watt yazan bir çift oval hoparlör almıştım pandizotu marangozda  deldirecektim fakat yinede sığmayınca komple pandizot değişti tahta  koyduk adam adına başka bişe diyodu ama unuttum :D  neyse şimdi arkada 2 oval ön kapılarda 2 yuvarlak hoparlör var ve  seside 10 numara oldu ses için geriye 1 subwoofer 2 tiz ve birde amfi  kaldı artık sıra sıra yavaş yavaş yapacam o pandizot'ada bi kılıf  uydurmam lazım artık bakacaz çaresine buyrun fotolar;

o dışarda kalan kabloyu akşam diye içeri alamadım gündüz gözüyle yapacam  diğeri gibi bu arada öndekilerin öyle ufak göründüklerine bakmayın  bangır bangıt öttürüyo namıssızlar :D Gelsin yorumlar :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı iowa

• Çekirge Çırağı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Senin bu yaptığın gerçekten güzel bir uygulama. Ama sanırım detailing çerçevesinde değerlendirilmez bu uygulama burak :ok:
Sınıftaki çocukların karşısında öğretmen:sopa:, buradaki ustaların karşısında ise öğrenciyim...

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iowa;213160
Senin bu yaptığın gerçekten güzel bir uygulama. Ama sanırım detailing çerçevesinde değerlendirilmez bu uygulama burak :ok:

:+1::+1::+1:

sanırım favorit başlığı daha uygun....

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ses ve görüntü sistemleri başlığının altına taşınmışır.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farketmez istediğiniz yere taşıyın ;)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş eline sağlık, geriye seninde yazdığın gibi orta halli bir bass ile bunları besleyecek yine orta-alt bir ampli(edison-harward) ile harika ses alırsın.
Ama o kolonları bir şekilde siyah tül falan filan birşeyle ört Allah korusun İstanbulda yaşıyorsun :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mdf den yapılan bu pandizotun üzerine biraz bally birde siyah renk halıflex tarzı bir ürünle kaplarsan güzel kozmetik olur.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kobak;213389
Mdf den yapılan bu pandizotun üzerine biraz bally birde siyah renk halıflex tarzı bir ürünle kaplarsan güzel kozmetik olur.

öyle tutmam zaten abicim çarşıya inince alacam bir kılıf bali veya uhu ile yapıştıracağım birde ben birşey soracağım simdi ben öndeki hoparlörleri arka hoparlörlere giden kabloya bağladım yani sağ önü sağ arkaya sol önü de sol arkaya bağladım ama bu şekilde seste bir azalma bozulma vs olurmu acaba verim düşermi yani

Alıntı yapılan: a_tansel;213299
Güzel olmuş eline sağlık, geriye seninde yazdığın gibi orta halli bir bass ile bunları besleyecek yine orta-alt bir ampli(edison-harward) ile harika ses alırsın.
Ama o kolonları bir şekilde siyah tül falan filan birşeyle ört Allah korusun İstanbulda yaşıyorsun :ok:

aynen abi harward ya da alpine istiyorum bakacam artık yavaş yavaş bu arada hoparlörleride kapatmak gelmiyor içimden güzel gözüküyo diye sitedeyiz güvenlik var diyecem ama onlarda bir b..ka yaşamıyorki deyim 2 tane bisikletimi çaldılar ruhları duymadı bir tanesinin taksitini hala ödüyorum :D

bu arada araba sağ kapıdan su alıyor resmen hoparlörün içinden su giriyo içeri bunu nasıl çözecem ben
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba sağ öön kapıdan su alıyordu resmen hoparlörün içinden su giriyodu  içeri sorunu buldum gördğünüz gibi burası açıkmış oraya bakarak su  döktüm ve suyun ordan girdiğini farkettim

sonra oraya bi poşet sıkıştırdım yine geliyodu bu sefer hoparlör oldduğu  yyerdeki boş yerede bi poşet sıkıştırdım sıkıntı çözüldü :)

sonra bide müzil açayım dedim bi baktım ses mes yok öyle korktumki  anlatamam aklıma neler geldi dedim yoksa hoparlörlerin hepsi yandımı su  gelince noldu falan derken sol ön kapıdaki hopalörün başının altından  çıktı oda teller şasiye deydikçe ses gidiyyodu onuda hallettim hiçbir  sorun kalmadı allaha şükür saadece yüksek sesteyken bass vurunca bozulma  oluyo o kadar o neden olur acaba yoksa teyp yetmiyomu hepsine birden  acaba  
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ucuz yollu bi anfi bak burak kardeşim harward 808 gibi

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alırsam ya harward yada alpine alıcam zaten abi ses yinede fena değil ama demi
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoperlörü patlatancan güle güle cistakla:D

Benim merak ettiğim kompanet mi oluyor bunlar bass ve tiz bir arada olan.Yada bunların değişik türleri varmış hep bass veren yada hep tiz veren şeklinde:Dpek bir bilgim yok biraz açıklarsanız sevinirim bende el atmak istiyorum:)