škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön kizdirma sensörü arizasi göstergesi yandi

ata0619 · 19 · 10371

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araciniz surekli yetkili serviste bakim gorduyse eksiksiz ve triger seti degistirilmediyse buyuk sikinti. En fazla 90.000km dir trigerinizin omru. Hangi usta neye istinaden 210.000 dedi sasarim. Bi triger hakkinda bu kadar kesin ve rahat nasil konusup hareket etmisler?

Kesinlikle dile getirin. Arastirdim 90.000 de degismesi gerekiyomus siz degistirmemissiniz her bakimini eksiksiz yetkilide yaptirdim. Trigerin degismesini sozlu olarak da soyledim siz yapmadiniz. Masrafin sorumlusu ben degilim hatali sizsiniz diyin. İyi niyet garantisiyle az bir maliyeti yansitarak yapiyolarsa yapsinlar ya da alin arabanizi cikin ve mahkemeye vereceginizi soyleyin. 100₺ daha cekici parasi verirsiniz. 7mikyara degil 5milyara yaptrrsiniz

Çevrimdışı Paranoia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yanan ışığın aracın kısa süreli yüksek devirlerde geniş vites aralıklarında hızlan yavaşla sık tekrar gerektiren şehir içi kullanılmasından ve motorun aç kapat aç kapat yapılmasından kaynaklanmış olması olası. Ancak bunun Triger ile ne alakası var ben de hiç anlayamadım. Ben devirdaim değiştirdim , onun için triger sökülmesi gerektiği için sağlam olduğu halde aynı seti tekrar takmadılar. Garip bir durum olmuş sizin ki. Yüce Otoya kaç tane şikayet yazdım gönderdim hiç birisine dönmediler fazla bir şey beklemeyin. Skoda servisi ile kullanıcısını oldukça üzen bir marka maalesef :(

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Paranoia;486184
Yanan ışığın aracın kısa süreli yüksek devirlerde geniş vites aralıklarında hızlan yavaşla sık tekrar gerektiren şehir içi kullanılmasından ve motorun aç kapat aç kapat yapılmasından kaynaklanmış olması olası. Ancak bunun Triger ile ne alakası var ben de hiç anlayamadım. Ben devirdaim değiştirdim , onun için triger sökülmesi gerektiği için sağlam olduğu halde aynı seti tekrar takmadılar. Garip bir durum olmuş sizin ki. Yüce Otoya kaç tane şikayet yazdım gönderdim hiç birisine dönmediler fazla bir şey beklemeyin. Skoda servisi ile kullanıcısını oldukça üzen bir marka maalesef :(

İyisini yapmislar. Sifir kayis degildir sonucta bakmislardir yari omru gecmis birdaha iscilik odemekten iyidir. Kaybolan vakta iscilige yazik. Elimden gelse 10.000 de bir triger degistiririm

Çevrimdışı Alotel0532

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeş .

90,000 de değişir biliyorum triger bakmadan durumunu kont etmeden nasıl derler 210,000 değişecek gerek yok diye bence hata servisin arkadaşların dedigi gibi yükenin üzerlerine . . .