škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastik önerir misiniz bu yeni Feliciacıya???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustaphascofield

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba... ben de felicia yı kafama taktım ve aldım çok şükür (1.3GLXi 2001- 95000 km: 11000)... kimse inanmıyor aldığıma mesleğimden dolayı ama ben de böyle biriyim, bu tarz arabaları seviyorum... inanın arabayı denemedim ben ustama denettim, olur da vazgeçerim diye o kadar istedim bir felicia'm olmasını :)))) ama bu formu çok kullandım sizlerin yorumlarına güvendim, sorumluluk sizde yani :)
fakat lastikler eski değişmesi lazım... bu konuda yardım istiyorum... çünkü lastikler biraz ince gibi geldi bana yol tutuşu yönünden çekiniyorum, virajalarda, frenlemelerde vs... acaba biraz genişletsem nasıl olur ne dersiniz... malum abs, havayasığı yok... yoksa orijinal boyutta mı olsun ve hangi markayı önerirsiniz orta fiyatta...
sizinle burda olduğumundan çok mutluyum... teşekkürler...

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin. Benim öncelikli tavsiyem orjinal boyut olmalı.Daha önceki sattığım aracıma 2011 ekimde 4 lastik taktırmıştım. Aldığım adam bana orjinal boyutun her zaman en ideal boyut olduğunu söyledi.Bu anlamda bir servise gidip orjinal boyutunu sorup öğrenebilirsin.Gelelim marka meselesine.Geçen yıl bu 4 lastiği alırken ben de çok araştırdım.Hep fiyat engeli çıktı karşıma :( Çünkü iyi lastik iyi para ;) Sonunda gittim tanesi 75 tl'den 4 tane sawa taktırdım. 2011 Ekim fiyatı bu. Sonuçta 1 sene kullandım ve aracı sattım.Kullandığım süre zarfında gayet memnun kaldım.Kullandığım şehir Antalya.Bunu da belirtmekte fayda var :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah.

Aracın kullanılacağı ortam çok önemlidir lastik seçiminde. Örneğin Broadway' in kataloğunda orijinal ebat 175/70/13 yazar; ancak "çoğunlukla karlı, çamurlu zeminlerde kullanılacaksa 155/80/13 kullanılabilir" yazar.:wnk:

Çoğunlukla asfaltta kullanacaksanız orijinal ebatın bir üstünü takmak çok çok ekstra bir yük getirmez araca. Ancak madem bu kadar önemsiyorsunuz lastik işini ve aracınızı iyi bir lastik almanızı tavsiye ederim naçizane.